Dlaczego nie mogę przelać pieniędzy z PayPal na moje konto bankowe

17 lutego 2021
Category: Swoje Konto

Pytanie dnia: dlaczego nie mogę przelać pieniędzy z PayPal na moje konto bankowe? Istnieje wiele powodów takiego stanu rzeczy i wyjaśniłem to w tym poście.

Co może być tak irytujące niż brak możliwości przesłania pieniędzy z konta PayPal na konto bankowe. Po ciężkiej pracy w Internecie i korzystaniu z PayPal jako środka do otrzymywania zarobków, nie możesz przelać zarobków na swoje konto bankowe.

Tak wielu użytkowników zadaje to pytanie i są na nie odpowiedzi.

Dlaczego nie mogę przelać pieniędzy z PayPal na moje konto bankowe

Tak jak powiedziałem, istnieje wiele powodów, dla których nie możesz przelać pieniędzy z PayPal na moje konto bankowe i są one następujące.

1. Ograniczenie PayPalKiedy mówię o ograniczeniach PayPal, nie dotyczy to tylko Twojego konta PayPal, ale raczej Twojego kraju.

Szkoda, że ​​PayPal nałożył na niektóre kraje ograniczenia w przekazywaniu pieniędzy z ich konta PayPal na lokalne konto bankowe. Powód, dla którego nadal nie jestem w stanie tego rozgryźć.

Dla mnie to jest bardzo złe. Użytkownik może korzystać z systemu PayPal, aby dokonać płatności, ale jeśli chodzi o otrzymanie pieniędzy na konto PayPal i przelanie pieniędzy na konto bankowe, nie zostaną one zrealizowane.

W sytuacji ograniczenia PayPal nie możesz złożyć skargi i wysłać e-mailem, aby usunąć ograniczenie ze swojego konta. Próbowałem tego kilka razy i nie było żadnej odpowiedzi.

Jedynym rozwiązaniem tego problemu jest usunięcie przez Paypal ograniczenia nałożonego w twoim kraju i umożliwienie użytkownikowi paypal z tego kraju przesyłania pieniędzy na lokalne konto bankowe.

Dlatego przed skorzystaniem z PayPal jako środka do otrzymywania pieniędzy przez Internet musisz upewnić się, że nie ma ograniczeń PayPal na Twój kraj.

2. Ograniczenie konta PayPalInnym powodem, dla którego nie mogę przelać pieniędzy z PayPal na moje konto bankowe, jest ograniczenie konta PayPal.

Wygląda to dość podobnie do ograniczenia konta, ale różni się tym, że nie dotyczy kraju, ale raczej konta użytkownika.

Jeśli PayPal oznaczył Twoje konto, może ograniczyć przesyłanie pieniędzy z Twojego konta PayPal na konto Twojego lokalnego konta bankowego. Jest to przydatne, jeśli zauważyli podejrzaną aktywność lub transakcję na Twoim koncie PayPal.

W wielu przypadkach mogą tymczasowo lub na stałe zablokować Twoje konto, a Ty stracisz wszystkie pieniądze na saldzie konta PayPal.

Jednak w takim przypadku możesz usunąć ograniczenie nałożone na Twoje konto PayPal.

Aby to zrobić, przejdź do centrum sporów i rozstrzygania sporów PayPal i w sekcji „Dostęp do konta jest ograniczony kliknij opcję Przejdź do ograniczeń konta. Następnie dotknij „Rozwiąż i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby podać te informacje.

Pamiętaj, że system PayPal może poprosić Cię o przesłanie niektórych dokumentów, chociaż zwykle jest to Twój środek identyfikacji w centrum rozstrzygania.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, usuwają ograniczenie z twojego konta PayPal i możesz zacząć otrzymywać pieniądze, a także przelać je na swoje konto bankowe.

Z tego powodu nie mogę przelać pieniędzy z PayPal na moje konto bankowe, są to powody. I jeszcze raz, zanim użyjesz PayPal do wysyłania lub odbierania pieniędzy, upewnij się w stu procentach, że nie ma żadnych ograniczeń ani ograniczeń nałożonych na Twoje konto PayPal.

Jak przelać pieniądze z PayPal na konto bankowePierwsza to przelanie pieniędzy z systemu PayPal na konto bankowe za pomocą aplikacji mobilnej.

Najpierw pobierz i zainstaluj aplikację PayPal na swój smartfon i zaloguj się na swoje konto.

Zostanie wyświetlony pulpit nawigacyjny konta PayPal, który zawiera saldo konta. Przewiń w dół, a zobaczysz transfer.

Kliknij Przelej pieniądze lub bank, do którego chcesz przelać pieniądze. Pod nim kliknij dalej i wprowadź kwotę, którą chcesz przelać.

Kliknij przycisk Potwierdź, aby sfinalizować przelew na swoje konto bankowe.

Za pomocą przeglądarki: Otwórz paypal w przeglądarce i zaloguj się na swoje konto. U góry ekranu zobaczysz, gdzie jest napisane „portfel.

Kliknij na portfel, a wyświetli się Twoje saldo PayPal, a pod nim napis „Przelej pieniądze.

Kliknij przelew, a także przelew do swojego banku. Wybierz również konto bankowe, na które chcesz przelać pieniądze, i kliknij dalej.

Następnie wpisujesz kwotę, którą chcesz przelać, i klikasz dalej. Na koniec potwierdź transfer i to wszystko. Pomyślnie przelałeś pieniądze z konta PayPal na konto bankowe.

Pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Nie zapomnij przeczytaćMam nadzieję, że odpowiedziałem na pytanie, dlaczego nie mogę przelać pieniędzy z PayPal na moje konto bankowe. Jeśli Twoje konto jest ograniczone z powodu podejrzanej aktywności, możesz złożyć skargę do PayPal i zlecić jej usunięcie. Ale jeśli nie, przykro mi, że nic nie możesz na to poradzić.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy