Dotrzyj do każdego miejsca docelowego TM

17 lutego 2021
Category: Naszych Partnerów

Sfinansuj swoje wydatki na samochód – od nowych opon po skrzynię biegów – i zatankuj na tysiącach stacji benzynowych w całym kraju dzięki karcie kredytowej Synchrony Car Care TM.

Zaloguj sie

TWOJE OFERTY SPECJALNE

Poznaj tylko niektóre promocje i rabaty oferowane przez partnerów Synchrony w całym kraju, online lub bezpośrednio w Twojej okolicy.

APLIKUJ, KUP LUB PO PROSTU ZAPŁAĆ RACHUNEK

Szukasz niedrogiego finansowania na kolejny zakup domu lub samochodu? A może po prostu chcesz dokonać płatności lub sprawdzić dostępne środki? To jest łatwe.

Zobacz, jak Synchrony współpracuje z wieloma Twoimi ulubionymi firmami.

Znajdź firmy z opcjami finansowania, które są dla Ciebie odpowiednie.

Przeglądaj oferty specjalne i promocje od naszych partnerów.

Zarządzaj swoim kontem, płać rachunek i nie tylko.

WIĘCEJ MOCY ZAKUPÓW

Jeśli masz do zrobienia duży lub rutynowy zakup, mamy rozwiązania finansowe, które pomogą Ci dopasować go do Twojego budżetu. * Od krajowych sprzedawców detalicznych po lokalnych, Synchrony pomaga w planowaniu zakupów i zarządzaniu płatnościami w głównych kategoriach, w tym:

 • Automobilowy
 • Elektronika i AGDPosadzkaOpieka zdrowotna i optyczneOgrzewanie i klimatyzacjaDomowe umeblowanieMajsterkowanie w domu
 • Biżuteria
 • Trawnik i ogródMuzykaPowersportsSzycie i odkurzanieArtykuły sportoweAUTOMOBILOWYZnajdź finansowanie promocyjne na rutynową konserwację i nieoczekiwane naprawy samochodu, ciężarówki lub kampera.

  ELEKTRONIKA I URZĄDZENIAZnajdź finansowanie promocyjne dla swoich telewizorów z dużym ekranem i głównych urządzeń gospodarstwa domowego: lodówek, pralek i nie tylko.

  POSADZKADrewno liściaste, laminat, dywan lub płytki, uzyskaj promocyjne finansowanie na podłogę, która jest idealnym akcentem do Twojego domu

  ZDROWIE I OPTYKAPomożemy Ci zarządzać kosztami zdrowia i dobrego samopoczucia, finansując opiekę zdrowotną, stomatologię i okulistykę.

  OGRZEWANIE I KLIMATYZACJAPrzerwa w zasilaniu lub w piecu? Znajdź finansowanie promocyjne na ogrzewanie lub klimatyzację w Twojej strefie komfortu.

  DOMOWE UMEBLOWANIESofa segmentowa, zestaw do sypialni, zestaw do jadalni i nie tylko. Znajdź finansowanie promocyjne na meble, które prezentują Twój styl

  MAJSTERKOWANIE W DOMUNie odkładaj następnego projektu. Znajdź promocyjne finansowanie projektów remontowych, remontowych lub remontowych.

  BIŻUTERIAPotrzebujesz czegoś specjalnego dla tej wyjątkowej osoby? Znajdź finansowanie promocyjne na idealny pierścionek zaręczynowy i inną szlachetną biżuterię.

  TRAWNIK I OGRÓDZadbaj o dobry wygląd swojego podwórka dzięki finansowaniu promocyjnemu na kosiarki do trawy, odśnieżarki i inny sprzęt zasilający do użytku na zewnątrz.

  MUZYKANowy rodzic zespołu lub doświadczony muzyk, zdobądź finansowanie promocyjne na swoje muzyczne potrzeby: gitary, perkusje, instrumenty klawiszowe, instrumenty dęte, wzmacniacze i inny wspaniały sprzęt.

  POWERSPORTYWzmocnij swoją pasję finansowaniem promocyjnym na motocykle, quady, skutery śnieżne, skutery wodne i skutery wodne.

  SZYCIE I ODKURZANIEZnajdź finansowanie promocyjne na swój sprytny sprzęt – maszyny do szycia i oprogramowanie do szycia, tkaniny, wykroje, a nawet odkurzacze.

  ARTYKUŁY SPORTOWERowery górskie, sprzęt kempingowy lub sprzęt do ćwiczeń – znajdź finansowanie promocyjne potrzebne do uzyskania punktów na artykuły sportowe i sprzęt turystyczny.

  Kupuj w milionach lokalizacji!

  Znajdź firmy w Twojej okolicy, które oferują finansowanie.

  SYNCHRONIA ROZMOWA W SKLEPIE: POPULARNE TEMATY

  Najnowsze informacje o zakupach, finansowaniu i nie tylko na naszym blogu.

  #GearUp for GoodPodziel się swoją historią i zobacz, jak inni pomagają w wyposażeniu społeczności w sprzęt, którego potrzebują w tym czasie.

  6 Oznacza, że ​​bateria wymaga wymianyNie utknąć ani nie utknąć z powodu rozładowanej baterii. Uważaj na te sześć znaków, które wskazują, że bateria może nie być naładowana.

  Ale ile to będzie kosztować?Podejmuj najlepsze decyzje dotyczące budżetowania dużych zakupów za pomocą naszego wygodnego kalkulatora płatności.

  * Pod warunkiem uzyskania zgody kredytowej. Wymagane minimalne płatności miesięczne.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy