Godziny otwarcia banku Wells Fargo

17 lutego 2021

Godziny otwarcia banku Wells Fargo

Wells Fargo Bank to instytucja finansowa oferująca klientom bankowość osobistą i biznesową. Możesz odwiedzić Wells Fargo Bank w normalnych godzinach pracy dla wszystkich potrzeb bankowych. Możesz odwiedzić oficjalną stronę internetową [+], aby dowiedzieć się więcej o godzinach pracy sklepu Wells Fargo Bank.

Wells Fargo Bank Regularne godziny pracy

Dział obsługi klienta Wells Fargo Bank jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale godziny otwarcia sklepu Wells Fargo Bank są zupełnie inne.

 • Dni powszednie: Godziny otwarcia sklepu Wells Fargo Bank w dni powszednie to od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do czwartku. Piątkowe godziny pracy są wydłużone, a większość lobby jest otwarta od 9:00 do 18:00.
 • Weekendy: Jeśli Twój lokalny oddział jest otwarty w soboty, godziny otwarcia są prawdopodobnie między 9:00 a 13:00Wells Fargo Bank Holiday Godziny

  Podobnie jak w przypadku większości banków, godziny pracy sklepu Wells Fargo Bank ulegają zmianie we wszystkie główne święta. Do najważniejszych świąt obserwowanych przez bank należą:

  • Boże Narodzenie
  • Nowy Rokświęta WielkanocneUrodziny Martina Luthera KingaDzień WeteranaDzień NiepodległościGodziny specjalnych wydarzeń w Wells Fargo Bank

   Nie znaleźliśmy wzmianki o żadnym szczególnym wydarzeniu godzin otwarcia sklepu Wells Fargo Bank. Większość banków nie oferuje specjalnych wydarzeń, które wymagałyby różnych godzin.

   Kontaktowanie się z bankiem Wells Fargo w celu zweryfikowania godzin pracy
   • Numer telefonu: Najlepszym numerem telefonu, pod który można skontaktować się w godzinach pracy sklepu Wells Fargo Bank, jest ogólna linia bankowa. Zadzwoń pod numer 1-800-869-3557.
   • Kontakt e-mailowy : istnieje sposób na wysłanie bezpiecznego e-maila [+] do działu obsługi klienta w sprawie godzin pracy banku Wells Fargo. Aby uzyskać dostęp do bezpiecznej poczty e-mail, musisz założyć konto internetowe. Nie ma żadnej wzmianki o tym, czy potrzebujesz konta w Wells Fargo Bank, aby się zarejestrować. Poczta: Główny adres siedziby firmy, najlepszym miejscem do weryfikacji godzin pracy sklepu Wells Fargo Bank jest: Wells Fargo Bank 420 Montgomery St. San Francisco, CA 94104. Możesz również skontaktować się z bankiem pod adresami dedykowanymi dla konkretnych działów. Dla różnych usług mogą istnieć różne godziny otwarcia sklepu Wells Fargo Bank. Sprawdź adresy pocztowe [+] na oficjalnej stronie internetowej. Media społecznościowe: Nie znaleźliśmy wzmianki o portalach społecznościowych na oficjalnej stronie internetowej, która zawiera godziny pracy sklepu Wells Fargo Bank. Z bankiem powiązane są portale społecznościowe. Z działem obsługi klienta można się skontaktować poprzez Facebook [+] i Twitter [+].Linki do zasobów
   • Oficjalna strona internetowa
   • Lokalizacje bankówBezpieczna poczta e-mailAdresy pocztoweFacebookŚwiergot14 komentarzyNiezły post. @Tom Contos, to mnie przeraża cały czas.

    Jestem w Wells Fargo Bank od 1984 roku i nigdy nie miałem z nimi problemu. W rzeczywistości otrzymałem od nich list z informacją, że udzielili mi linii kredytowej, mimo że mój kredyt był płaski. Spojrzałem na linię i rzeczywiście to było. Po roku podwoili go. Nikt nigdy nie zaoferował mi szansy na zbudowanie kredytu, aż do Wells Fargo. Teraz dostaję różnego rodzaju oferty. Nie trzeba mówić, co mogą zrobić ze swoimi ofertami.

    Posiadanie co najmniej dwóch oddziałów w sklepach Safeway w niedzielę byłoby niezwykle pomocne dla klientów z północno-środkowego Phoenix.

    very slowwwwwwwww Nie zdają sobie sprawy z tego, że ich klienci mają inne rzeczy do roboty oprócz siedzenia na krześle i czekania pół godziny, zanim ktoś zapyta, czy można mi pomóc. Nie, siedzę tutaj, ponieważ wyszedłem z ulicy i czuję się zmęczony.

    Excelente banco. Muy buen trato y muy profesionales. Mi Bank es el de la 40 SW y 97 st Miami FL. Es excelente.

    Nie lubię Wellsfargo, ponieważ bez mojej wiedzy wyjęli pieniądze z mojego konta na kredyt studencki mojego syna.

    Czy możesz mi dać pieniądze Nie mam pieniędzy

    Wells Fargo Bank on Zarzamora to najbardziej nieprofesjonalny bank, jakiego kiedykolwiek doświadczyłem. Kiedy wszedłem i zarejestrowałem się, aby porozmawiać z przedstawicielem, zauważyłem, że było 20 klientów z tylko dwoma kasjerami. Podczas gdy w biurze od frontu były dwie kobiety rozmawiające z dwoma pracownikami, ale nie wyglądało na to, że to sprawa banku. Młodsza samica siedziała zgarbiona na siedzeniu, a jej stopy dotykały biurka męskiego personelu. Wreszcie wstała, podeszła do swojego biurka i czekał na nią klient. Była ubrana tak nieodpowiednio jak dla pracownika banku, wyglądała, jakby zamierzała pracować na ulicy. Jeden z nich nie był w stanie pomóc kasjerom, żeby klient nie spędzał tyle czasu na linii. Potem, ponieważ trwało to tak długo, stanąłem w kolejce. Zobaczyć kasjera.Tuż z przodu znajduje się biurko z parą i przedstawicielem omawiającym wszystkie sprawy przed wszystkimi klientami. Dlaczego ten męski personel miał biuro z zamkniętymi drzwiami, skoro lepiej byłoby umieścić tam klienta z przedstawicielem? Tak nieprofesjonalne. Gdzie jest kierownik tego oddziału? Potrzebują usługi wewnętrznej. Potrzebują pomocy. Słaby wygląd.

    Pracuj dla nich, ale nie korzystaj z nich. Ukradli moje pieniądze z bankomatu.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy