Groszowe akcje do kupienia z dużym potencjałem zwrotu w 2020 roku

17 lutego 2021
Category: Wziąć Pod Uwagę

Pierwotnie opublikowano 6 maja 2020 r

Zaktualizowano 3 czerwca o 14:40

Najlepsze akcje groszowe do kupienia w tym roku mogą zapewnić ogromne zwroty. Akcje te są również idealne dla nowych inwestorów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o rynku i handlu dziennym.

Akcje małych firm mają duży potencjał wzrostu. To i ich niższa cena za akcję jest powodem, dla którego są popularne wśród młodszych i mniej doświadczonych traderów. Jednak wielu doświadczonych inwestorów nadal uważa akcje groszowe za ważny element swojego portfela.

Popularne akcje Penny do kupienia już teraz

Zanim zaczniesz nurkować, ważne jest, aby lepiej zapoznać się z tego typu zapasami. Im więcej wiesz, tym większe masz szanse na znalezienie kolejnego zwycięzcy na rynku.

Co to są akcje groszowe? Nazywa się je czasem zapasami nanokap, zapasami mikrokapek lub tanimi zapasami. I zazwyczaj handlują za mniej niż 5 USD za akcję.

Gdy cena akcji przekroczy ten próg, możesz zobaczyć ogromne zwroty. Ponadto wielu inwestorów kupi wiele akcji, aby zwiększyć swoje szanse na większe zyski.

Obecna zmienność rynku sprawia, że ​​wszyscy są na krawędzi. To jeszcze lepszy powód, aby wziąć pod uwagę te akcje dostępne na rynku. Jest szansa na więcej nagród, ale wiąże się to również z wysokim ryzykiem.

Poniżej znajduje się lista pięciu największych akcji groszowych do kupienia w 2020 roku. Od nieruchomości po towary – dziś na rynku można znaleźć kolejny wielki hit.

5. Whiting Petroleum Corporation

Whiting Petroleum Corporation (NYSE: WLL) ucierpiało tak samo, jak ktokolwiek inny podczas pandemii koronawirusa. W rzeczywistości w maju 2019 r. Kurs wynosił ponad 25 USD za akcję. Zaledwie rok później spadł do 1,19 USD.

Whiting to firma zajmująca się poszukiwaniem węglowodorów, która ogłosiła upadłość z powodu spadku cen ropy. To niekoniecznie jest złe. Ryzyko dla akcjonariuszy jest wyższe, ale istnieje również pewien potencjał wzrostu.

Witlinek ma zasoby, aby to zmienić. Ponadto niektóre firmy, które ogłaszają upadłość, wracają z nawiązką. To szansa Whitinga na przegrupowanie się podczas stabilizacji rynku ropy. Akcje te mogą z czasem się opłacić inwestorom, którzy chcą uciec przed burzą.

4. Cedar Realty Trust

Cedar Realty Trust (NYSE: CDR) to fundusz inwestycyjny na rynku nieruchomości, który ostatnio spada. Jednak jest on gotowy do wzrostu, gdy pandemia minie.

Rynek nieruchomości jest w rozsypce z powodu zamówień typu „schronisko na miejscu i obaw przed zarażeniem koronawirusem. Nikt nie chce wychodzić z domu na zakupy i kto może ich za to winić?

Według strony internetowej Cedar posiada „portfolio centrów handlowych, głównie skupionych w sklepach spożywczych, na gęsto zaludnionych rynkach miejskich, od DC po Boston. Poza podstawowymi artykułami spożywczymi, te centra handlowe są obecnie jak miasta-widma.

Po przejściu pandemii konsumenci będą gotowi i chętni do wyjścia i ponownego zakupu. To stanowi doskonały scenariusz wzrostu dla Cedar Realty.

Jego akcje kosztują 0,91 USD za akcję. Przed rozpoczęciem pandemii jej wartość wynosiła 3,69 USD. Dodaj to do swojej listy najlepszych akcji groszowych do kupienia w 2020 roku.

3. Korporacja EMCORE

EMCORE Corporation (Nasdaq: EMKR) produkuje światłowody i inne systemy dla przemysłu obronnego. Ta firma technologiczna jest innowatorem w produkcji elementów nawigacyjnych do systemów lotniczych i obronnych.

Ze względu na obecną blokadę w Kalifornii produkcja EMCORE jest ograniczona. Może to jednak w rzeczywistości stworzyć większy popyt na jego produkty w przyszłości. Kontakty mogą zacząć się gromadzić, a po zakończeniu blokady EMCORE będzie w pełnej mocy.

Jego akcje są w tej chwili poniżej 3 USD i spadły do ​​1,46 USD pod koniec marca. Istnieje potencjał do ogromnych zysków w drugiej połowie 2020 r.

2. Ritter Pharmaceuticals

Ritter Pharmaceuticals (Nasdaq: RTTR) opracowuje produkty terapeutyczne, które leczą problemy i choroby żołądkowo-jelitowe. Kluczem do tej akcji groszowej jest potencjalna fuzja z Qualigen. Według niedawnego komunikatu prasowego, fuzja jest na wyciągnięcie ręki.

W komunikacie podano również, że połączenie to może przynieść „znaczącą wartość dla akcjonariuszy. W tej chwili cena akcji Rittera wynosi 0,51 USD za akcję.

We wrześniu osiągnął wartość 1,27 dolara, po czym spadł z klifu. Ale stale nabiera tempa jako jedna z najlepszych akcji groszowych do kupienia teraz.

1. Mohawk Group Holdings

Mohawk Group (Nasdaq: MWK) to firma zajmująca się technologią konsumencką, która została założona w 2014 roku. Jej system sztucznej inteligencji dostarcza w czasie rzeczywistym dane o zakupach artykułów domowych. Obejmuje to urządzenia, produkty kosmetyczne, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły kuchenne.

Dane firmy Mohawk mogą określić, czego szukają klienci i do czego faktycznie potrzebują tych produktów. Ta firma rośnie, a jej oczekiwania w I kwartale mówią wszystko.

Przychody w pierwszym kwartale mogą wynieść od 25 do 26 milionów dolarów. Byłby to wzrost rok do roku o około 43%. Jest to jeszcze bardziej imponujące, biorąc pod uwagę obecny klimat gospodarczy.

Akcje Mohawk rosną i obecnie kształtują się na poziomie nieco poniżej 4 USD za akcję. W kwietniu spadł do 1,42 USD, ale w zeszłym roku wyniósł 10,74 USD.

Znajdź najlepsze akcje Penny do kupienia dzisiaj

Inwestowanie w akcje groszowe staje się bardzo atrakcyjną opcją w aplikacjach takich jak Robinhood. Gdy inwestorzy szukają akcji, które odbiją po pandemii, na szczycie tej listy znajdują się spółki o małej kapitalizacji.

Aby zobaczyć najnowsze dane i trendy na giełdzie, zapisz się na poniższy e-list Inwestycyjny . Nasz zespół ekspertów zapewnia codzienne spostrzeżenia dotyczące każdego zakątka rynku.

Najlepsze akcje groszowe do kupienia w 2020 r. Radzą sobie z burzą i przygotowują się do wzrostu po pandemii. Dzięki Investment U nie przegapisz ani jednego kroku, gdy rynek się ożywi.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy