Handlowanie spreadami kredytowymi na życie i jak zacząć

17 lutego 2021
Category: Jeśli Jednak

Obejrzyj nasz film o handlowaniu spreadami kredytowymi na życie.

Handel spreadami kredytowymi na życie i jak zacząć
 • Spready kredytowe na życie są tańsze do wykonania niż nagie call i put. Wydajesz dużo mniej, co może zminimalizować stratę, jeśli transakcja jest przeciwko tobie. Co to jest spread kredytowy? Jest to strategia, w której kupujesz jedną opcję i sprzedajesz inną z tą samą datą wygaśnięcia, ale różnymi cenami wykonania. Należy to zrobić z tym samym kolbą.Czy wiesz, że zarabianie na życie ze spreadów kredytowych jest sposobem na generowanie dochodu przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka? Handel opcjami umożliwia zarabianie pieniędzy na dowolnym rynku.

  Nie ma znaczenia, czy rynek handluje w górę, w dół czy w bok. Istnieje strategia handlowania opcjami, aby zarabiać pieniądze. Stąd popularność opcji.

  Opcje dają ci prawo, ale nie obowiązek kupna (call) lub sprzedaży (put) akcji po określonej cenie. Przeczytaj nasz post na temat opcji kupna i sprzedaży.

  Jeden kontrakt opcyjny kontroluje 100 akcji. W rezultacie opcje handlowe są tańsze. Jednak opcje mają więcej ruchomych części niż zapas. Te ruchome części wpływają na cenę akcji znacznie bardziej niż akcje handlowe.

  Może to być zarówno dobre, jak i złe. Możesz uzyskać większy zwrot z inwestycji, ale także dużo więcej stracić. Więc jeśli handlujesz opcjami, handlowanie spreadami kredytowymi na życie pozwala ci handlować strategią, która minimalizuje twoje ryzyko.

  1. Kredyt: handel spreadami kredytowymi na utrzymanieNie możesz kupić jednej opcji na jedną akcję i sprzedać opcji na inną akcję. To staje się po prostu kupowaniem i sprzedawaniem nagich połączeń i / lub sprzedaży.

  W przypadku spreadu kredytowego pieniądze zostaną zaksięgowane na Twoim koncie na początku transakcji. Ta strategia została zaprojektowana w celu osiągnięcia zysku, gdy spready między dwiema opcjami zawężają się.

  Spready kredytowe mogą być zwyżkowe lub niedźwiedzie. W rezultacie musisz upewnić się, że obrałeś właściwy kierunek, kiedy zarabiasz na życie ze spreadów kredytowych.

  2. Wady i zaletyHandlowanie spreadami kredytowymi na życie może ograniczać ryzyko. Chociaż, kompromisem jest potencjał ograniczenia lub zysku. Jeśli jednak w ten sposób generujesz dochód, ograniczone ryzyko jest dla Ciebie lepsze.

  Na pewno nagie połączenie lub opcja put daje nieograniczony zysk. Jednak ryzyko poważnej straty jest realne. W wyniku posiadania wielu ruchomych części opcji, takie rzeczy, jak rozpad w czasie, wartość wewnętrzna i zmienność implikowana mogą wpływać na to, ile zarabiasz lub tracisz. Przeczytaj nasz post na temat implikowanej formuły zmienności i jej znaczenia.

  Rozprzestrzenia stratę, jeśli akcje gwałtownie zmieniają się w przeciwnym kierunku. Wszyscy wiemy, że na giełdzie nie ma emocji. Wszelkie wiadomości, dobre lub złe, wpłyną na rynek lub giełdę.

  Nigdy nie będzie idealnych warunków rynkowych do handlu. W rzeczywistości zdolność do minimalizacji ryzyka jest ważniejsza niż próba osiągnięcia home runu w każdej transakcji.

  Jeśli spojrzałeś na wykresy i widzisz wyraźną szansę na osiągnięcie dużego zysku poprzez umieszczenie gołej pozycji na opcjach, podejmij to ryzyko. Jeśli polegasz na swoich zyskach handlowych, aby zarobić na życie, wybierz bezpieczniejszy sposób.

  Twój potencjał zysku jest z pewnością ograniczony, ale nadal możesz zarobić kilkaset dolarów na transakcji bez wydawania dużych pieniędzy.

  Ponownie, jeśli twoim dochodem jest handel spreadami kredytowymi, które zarabiają na życie, ograniczone ryzyko jest idealne. W rzeczywistości możesz omówić to w naszym pokoju handlowym.

  3. Rodzaje spreadów kredytowychIstnieją różne rodzaje spreadów kredytowych. Spread kredytowy znany również jako spread wertykalny. Spread sprzedaży kredytu znany również jako spread sprzedaży byka. Spread call call jest również nazywany spreadem niedźwiedzia.

  Spready kredytowe lub pionowe spready to jednoczesne kupowanie i sprzedawanie opcji kupna lub sprzedaży z różnymi cenami wykonania. Spread typu bull put to bycza pozycja, w której zarabiasz więcej na krótkiej pozycji.

  Spread byki najlepiej sprawdza się, gdy rynek się konsoliduje lub akcje, którymi chcesz handlować, rosną. Zasadniczo możesz użyć tej strategii na dwa różne okazje

  Spread Bear Call to pozycja niedźwiedzia, w której pieniądze pochodzą z short call. Używasz tej pozycji, gdy uważasz, że rynek lub akcje osiągają szczyt.

  Upewnij się, że ćwiczysz handel tymi spreadami, zanim użyjesz prawdziwych pieniędzy. Chcesz zobaczyć, jak działają i czy korzystasz z nich poprawnie, biorąc pod uwagę sposób, w jaki poruszają się rynki i akcje.

  Nasza usługa to świetne miejsce, aby dowiedzieć się więcej o handlu spreadami kredytowymi.

  4. Cel handlu spreadami kredytowymi na życieHandlowanie spreadami kredytowymi na życie oznacza, że ​​Twoim celem jest uzyskanie kredytu netto. To jest twój dochód i nie możesz zarobić więcej pieniędzy. Sposób uzyskania kredytu polega na tym, że premia, za którą płacisz przy zakupie opcji, jest niższa niż premia, którą płacisz za sprzedawaną opcję.

  Aby zachować cały kredyt, chcesz, aby spread, który sprzedajesz, stracił ważność. Jednak nic nigdy nie jest doskonałe. Jeśli masz dobry zysk, dobrym pomysłem może być podjęcie go. Nigdy nie zbankrutujesz, czerpiąc zyski.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy