Jak się dowiedzieć, czy konto Venmo zostało zweryfikowane

17 lutego 2021
Category: Konto Bankowe

Jeśli szukasz odpowiedzi na problemy związane z Venmo, witryna Venmo jest wyjątkowo dobrze zaprojektowana. Rywalizuje z PayPal pod względem rozwiązywania problemów związanych z kontem, konfiguracją i transakcjami, a oba oferują bardzo dobre artykuły online, które pomagają znaleźć odpowiedź samodzielnie. Problem polega na tym, że Venmo ma serię artykułów pomocy online, które są nieco zbyt zaawansowane.

Nikt nie mówi, że powinni to ogłupiać, ale sposób, w jaki pilnie wyjaśniają każdą kwestię, jest trochę zbyt zwięzły. Jeśli istnieje linia lub sekcja, której nie rozumiesz, musisz skontaktować się z działem pomocy technicznej, aby uzyskać odpowiedź.

Limity Twojego konta ulegną zmianie

Zanim zostaniesz zweryfikowany, masz tygodniowy limit kroczący wynoszący 299,99 USD. Jest to kroczący limit dla wszystkich Twoich transakcji łącznie. Jeśli nie możesz zrealizować transakcji o łącznej wartości ponad 300 USD tygodniowo, oznacza to, że nie jesteś jeszcze zweryfikowany.

Po zweryfikowaniu otrzymujesz tygodniowy limit kroczący 4999,99 $. Dotyczy to również wszystkich transakcji łączonych, takich jak wysyłanie środków, zakupy za pomocą karty Venmo MasterCard i płatności autoryzowanych handlowców. Mimo że łączna suma to 4999,99 USD, istnieją również indywidualne sumy dla zweryfikowanych użytkowników.

Wysyłanie i otrzymywanie środków ma limit kroczący 2 999,99 $, który działa co tydzień. Autoryzowane płatności handlowe mogą wynosić maksymalnie 2000 USD na zakup lub 30 transakcji o dowolnej wielkości dziennie. Venmo MasterCard również ma swoje ograniczenia. Możesz wydać maksymalnie 3000 USD na zakup i możesz wypłacić z karty tylko 400 USD dziennie.

Nawet po weryfikacji nie możesz podnieść swojego limitu. Polityka Venmo polega na odrzucaniu wszystkich próśb o zwiększenie limitu.

Weryfikacja konta bankowego

Możesz zweryfikować swoje konto bankowe, korzystając z natychmiastowej weryfikacji Venmo. Tutaj korzystasz z platformy Venmo i logujesz się na swoje konto bankowe. Dajesz również Venmo możliwość logowania się i okresowego sprawdzania salda bankowego, jeśli korzystasz z natychmiastowej weryfikacji. Jeśli połączysz się ze swoim kontem bankowym za pośrednictwem aplikacji Venmo, Twoje konto zostanie automatycznie zweryfikowane.

Jeśli zweryfikujesz swoje konto bankowe metodą mikroprzesyłki, zajmie to około tygodnia. Rejestrujesz się, aby zostać zweryfikowanym, a następnie wysyłasz dwie małe transakcje na swoje konto bankowe. Proszą, abyś miał co najmniej 2 $ w swoim banku, aby mieć pewność, że płatności zostaną zrealizowane. Po dokonaniu płatności dokonają dwóch niewielkich wypłat.

Po zarejestrowaniu się w płatnościach mikrotransakcji Venmo, po około trzech dniach musisz sprawdzić ostatnie transakcje na swoim koncie bankowym. Zobaczysz dwa depozyty i dwie wypłaty. Następnie udajesz się do www.venmo.com/verifybank, gdzie zadają Ci pytania o to, ile wpłacono, a ile usunięto, a także o numery seryjne, które znajdowały się obok transakcji. Odpowiedz poprawnie na te pytania, a w ciągu 24 godzin Twoje konto bankowe zostanie zweryfikowane.

Weryfikacja tożsamości i adresu e-mail

Weryfikujesz swoją tożsamość, wysyłając im zrzuty ekranu lub obrazy dokumentów tożsamości ze zdjęciem, a następnie coś z aktualnym adresem, np. Rachunek lub list z urzędu skarbowego. Sprawdzenie Twoich danych zajmuje około trzech dni roboczych. Następnie po kolejnych trzech dniach powinieneś odezwać się od nich. W niektórych przypadkach zwracają się do Ciebie, aby powiedzieć, że jesteś zweryfikowany, ale zwykle odsyłają Ci wiadomość z informacją, że jednego z Twoich dokumentów nie można zweryfikować, lub coś w tym rodzaju.

Weryfikacja adresu e-mail jest łatwa. Wyślą Ci wiadomość e-mail z linkiem. Klikasz łącze w wiadomości e-mail lub kopiujesz łącze i wklejasz je w pasku adresu w przeglądarce internetowej. Spowoduje to przejście do strony, na której jest napisane, że Twój adres e-mail został zweryfikowany. To wszystko, co musisz zrobić, aby zweryfikować swój adres e-mail.

Wiedz, w co się wkraczasz

Nikt nie oczernia Venmo, wydaje się, że do tej pory grali wszystko uczciwie i otwarcie. Ale nigdy nie można być pewnym, komu firma zostanie sprzedana. Mając to na uwadze, upewnij się, że wiesz, w co się pakujesz, zanim się zarejestrujesz. Na przykład, jeśli zdecydujesz się na natychmiastową weryfikację, daje Venmo możliwość okresowego sprawdzania salda bankowego, aby sprawdzić, czy masz wystarczająco dużo pieniędzy na koncie, aby pokryć płatności.

Jak szybko zweryfikowano Twoje konto Venmo? Czy zauważyłeś wyraźną różnicę, kiedy Twoje konto zostało zweryfikowane? Jakie są Twoje myśli? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy