Najczęściej zadawane pytania dotyczące płatności kartą kredytową Chase

Najczęściej zadawane pytania dotyczące płatności kartą kredytową Chase
16 października 2020

Często Zadawane Pytania

Jakie mam opcje płatności kartą kredytową?

Wejdź na chase.com/paycard, aby zobaczyć, jak łatwo zapłacić rachunek z karty kredytowej online, telefonicznie lub pocztą.

Jak mogę zapłacić kartą kredytową online?

Wejdź na chase.com/paycard, aby zalogować się i dokonać płatności online.

Jak mogę zapłacić telefonem za kartę kredytową?

Aby dokonać płatności za pomocą automatycznego serwisu telefonicznego, zadzwoń pod numer 1-800-436-7958. Akceptujemy połączenia przekaźnikowe operatorów. Jeśli jesteś głuchy, niedosłyszący lub masz problemy z mówieniem, zadzwoń pod numer 711, aby uzyskać pomoc.

Gdzie mogę wysłać płatność kartą kredytową?

Na czeku lub przekazie pieniężnym należy podać swoje imię i nazwisko oraz pełny numer konta, a następnie przesłać płatność na poniższy adres. Prosimy nie wysyłać gotówki.


Cardmember Services

PO Box 6294

Carol Stream, IL 60197-6294


W przypadku nocnej poczty wyślij płatność na adres :

Chase Card Services

201 N. Walnut Street

De1-0153

Wilmington, DE 19801

Kiedy Chase przetworzy moją płatność kartą kredytową?

Wejdź na chase.com/paycard, aby zobaczyć szczegóły dotyczące terminu realizacji płatności. Jeśli korzystasz z płatności automatycznych, dokonamy płatności automatycznie w wyznaczonym terminie. Jeśli ta data przypada w weekend, dokonamy płatności w piątek wcześniej. Jeśli wyślesz nam czek lub przekaz pieniężny, uznamy Twoją płatność w dniu jej otrzymania, jeśli będzie przed godziną 17:00 czasu lokalnego pod adresem płatności podanym na wyciągu.

Jak zmienić skonfigurowaną płatność?

Nie można edytować jednorazowych płatności kartą kredytową. Jeśli płatność jest nadal w toku, możesz anulować płatność i zaplanować nową.

Aby zobaczyć swoją ostatnią aktywność związaną z płatnościami, przejdź do Aktywności płatności.

Jak skonfigurować płatności automatyczne lub zarządzać nimi?

Możesz zarejestrować się w płatnościach automatycznych na chase.com lub w aplikacji mobilnej.

Podczas rejestracji określ konto do wypłaty i kwotę, którą chcesz zapłacić (np. Saldo na wyciągu, minimalną należną kwotę lub stałą kwotę).

Twoja karta kredytowa będzie spłacana automatycznie co miesiąc w terminie płatności (jeśli termin płatności przypada w sobotę, płatności dokonamy w piątek wcześniej). W każdej chwili możesz edytować lub anulować ustawienia płatności automatycznych.

Czy mogę dokonać dodatkowej płatności przed płatnością automatyczną?

W dowolnym momencie możesz dokonać dodatkowej płatności. Jeśli dokonasz płatności przed terminem płatności, pomniejszymy płatność automatyczną o kwotę Twojej pierwszej płatności. Jeśli pierwsza płatność przekracza kwotę płatności automatycznej, nie dokonamy płatności automatycznej w tym miesiącu. Możesz codziennie dokonywać płatności online i przez telefon.

Czy mogę zmienić termin płatności?

Możesz zmienić termin, o ile Twoje konto nie jest domyślne. Aby zmienić termin, po zalogowaniu się na konto przejdź do karty „Co możesz zrobić”. Wybierz „Aktualizuj ustawienia i preferencje”, a następnie „Termin płatności”. Twój termin może przypadać w dowolnym dniu od 1 do 28 każdego miesiąca. Ponieważ ukończenie Twojej prośby zajmuje nam 1 lub 2 cykle rozliczeniowe, prosimy o dokonywanie płatności w pierwotnym terminie do momentu oficjalnej zmiany daty.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zarządzać swoimi pieniędzmi dziś i jutro

Sprawdzanie kont

Wybierz konto czekowe, które najbardziej Ci odpowiada. Zobacz Chase Premier Plus Checking i inne oferty kuponów Chase dla nowych klientów. Rób zakupy za pomocą karty debetowej i korzystaj z banku z niemal dowolnego miejsca za pomocą telefonu, tabletu lub komputera, a także w 16 000 bankomatów i prawie 4900 oddziałach w całym kraju.

Konta oszczędnościowe i płyty CD

Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć oszczędzać. Otwórz konto oszczędnościowe lub otwórz certyfikat depozytu (zobacz oprocentowanie) i zacznij oszczędzać pieniądze. Konta oszczędnościowe i rachunki depozytów są ubezpieczone przez FDIC do maksymalnej kwoty dozwolonej przez prawo.

Karta przedpłacona

Karta przedpłacona Starbucks® Rewards Visa® to jedyna karta przedpłacona z możliwością ponownego doładowania, która umożliwia zdobywanie gwiazdek w każdym miejscu, w którym robisz zakupy, bez opłat miesięcznych, rocznych ani opłat za doładowanie. Mogą obowiązywać inne opłaty.

Karty kredytowe

Wybierz jedną z naszych kart kredytowych Chase, które pomogą Ci kupić to, czego potrzebujesz. Wiele z nich oferuje nagrody, które można wymienić na zwrot gotówki lub na nagrody w firmach takich jak Disney, Marriott, Hyatt, United lub Southwest Airlines. Pomożemy Ci znaleźć kartę kredytową pasującą do Twojego stylu życia. Dodatkowo uzyskaj darmową zdolność kredytową!

Kredyty hipoteczne

Linia kredytowa pod zastaw domu

Możesz być w stanie wykorzystać część wartości swojego domu, aby go urozmaicić lub opłacić inne rachunki za pomocą linii kredytowej pod zastaw domu. Aby dowiedzieć się, czy możesz kwalifikować się do HELOC, skorzystaj z naszego kalkulatora HELOC i innych zasobów dotyczących HELOC.

Kupno samochodów i pożyczki

Chase Auto jest tutaj, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedni samochód. Złóż wniosek o pożyczkę na nowy lub używany samochód w Chase. Użyj kalkulatora płatności, aby oszacować miesięczne płatności.

Planowanie i inwestycje

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się współpracować z doradcą finansowym i opracować strategię finansową, czy też zainwestować online, JP Morgan oferuje spostrzeżenia, wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Sprawdź tutaj najnowsze oferty, promocje i kupony You Invest℠.

PRODUKTY INWESTYCYJNE I UBEZPIECZENIOWE SĄ: • NIE UBEZPIECZONE FDIC • NIE UBEZPIECZONE PRZEZ ŻADNĄ FEDERALNĄ AGENCJĘ RZĄDOWĄ • NIE PODLEGA DEPOZYTOWI ANI INNYM ZOBOWIĄZKOM ANI GWARANTOWANYM PRZEZ JPMORGAN CHASE BANK, NA ANI WSZELKIE JEGO OSOBY PODLEGAJĄCE OBOWIĄZKOM. PODSTAWOWEJ INWESTOWANEJ KWOTY

Ścigaj klienta prywatnego

Zapytaj nas o Chase Private Client, wyjątkowy poziom usług, który łączy bankowość concierge firmy Chase i dostęp do wiedzy inwestycyjnej JP Morgan.

PRODUKTY INWESTYCYJNE I UBEZPIECZENIOWE SĄ: • NIE DEPOZYTEM • NIE UBEZPIECZONE FDIC • NIEBEZPIECZONE PRZEZ ŻADNĄ FEDERALNĄ AGENCJĘ RZĄDOWĄ • BRAK GWARANCJI BANKOWEJ • MOGĄ UTRACIĆ WARTOŚĆ

Bankowość biznesowa

Dzięki bankowości biznesowej otrzymasz wskazówki od zespołu profesjonalistów, którzy specjalizują się w poprawianiu przepływów pieniężnych, dostarczaniu rozwiązań kredytowych i zarządzaniu listami płac. Chase oferuje również usługi internetowe i mobilne, biznesowe karty kredytowe i rozwiązania do akceptacji płatności stworzone specjalnie dla firm.

O Chase

Chase Bank obsługuje prawie połowę amerykańskich gospodarstw domowych, oferując szeroką gamę produktów. Chase online pozwala zarządzać swoimi kontami Chase, przeglądać wyciągi, monitorować aktywność, płacić rachunki lub bezpiecznie przesyłać środki z jednego centralnego miejsca. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami za pośrednictwem obsługi klienta Chase lub daj nam znać o skargach i opiniach Chase.

Sport i rozrywka

Chase zapewnia dostęp do wyjątkowych wydarzeń sportowych, rozrywkowych i kulinarnych dzięki Chase Experiences i naszym ekskluzywnym partnerom, takim jak US Open, Madison Square Garden i Chase Center.

Inne produkty i usługi:

  • Bankowość internetowa
  • Bankowość mobilna
  • Centrum Studenckie
  • Umowy dotyczące depozytów i rachunków przedpłaconych

„Chase”, „JPMorgan”, „JPMorgan Chase”, logo JPMorgan Chase i symbol Octagon są znakami towarowymi JPMorgan Chase Bank, NA JPMorgan Chase Bank, NA jest spółką zależną należącą w całości do JPMorgan Chase & Co.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem rynkowym, w tym możliwą utratą kapitału, i nie ma gwarancji, że cele inwestycyjne zostaną osiągnięte.

Produkty i usługi inwestycyjne są oferowane przez JP Morgan Securities LLC (JPMS), zarejestrowanego maklera-dealera i doradcę inwestycyjnego, członka FINRA i SIPC. Renty są udostępniane przez Chase Insurance Agency, Inc. (CIA), licencjonowaną agencję ubezpieczeniową, działającą jako Chase Insurance Agency Services, Inc. na Florydzie. JPMS, CIA i JPMorgan Chase Bank, NA są spółkami powiązanymi pod wspólną kontrolą JPMorgan Chase & Co. Produkty nie są dostępne we wszystkich stanach.

„Chase Private Client” to marka produktów bankowych i inwestycyjnych oraz oferty usług.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy