Najlepsze stawki kredytów hipotecznych w Ontario

17 lutego 2021

Oprocentowanie kredytów hipotecznych w Ontario jest na ogół najniższe w Kanadzie. Powód jest prosty – ma więcej pożyczkodawców i brokerów konkurujących ze sobą niż jakakolwiek inna prowincja. Oto przegląd najlepszych obecnie oprocentowania kredytów hipotecznych w Ontario.

Stawki kredytów hipotecznych w Ontario

Ontario – krótkie podsumowanie

Ontario jest najbardziej zaludnioną prowincją w Kanadzie, zamieszkałą przez prawie 40% populacji kraju. Najważniejsze miasta to Ottawa, stolica kraju, oraz Toronto, stolica prowincji i największe miasto w Kanadzie. Prowincja dzieli 2700 km granicy z USA i graniczy z Manitobą na zachodzie i Quebec na wschodzie. Obejmuje ponad 250 000 jezior, które stanowią jedną piątą światowej wody słodkiej i służy jako część centrum produkcyjnego Ameryki Północnej.

Kredytodawcy hipoteczni w OntarioPodobnie jak w większości większych prowincji, wielka piątka banków finansuje większość kredytów hipotecznych w Ontario i wszystkie mają siedzibę w prowincji. Prowincja jest również domem dla wielu pożyczkodawców pozabankowych, takich jak First National i MCAP. Największa koncentracja pożyczkodawców znajduje się w Greater Toronto Area i regionie Golden Horseshoe.

W Ontario działają jedne z największych spółdzielczych kas pożyczkowych w kraju, w tym Meridian Credit Union, Alterna Savings and Credit Union i DUCA Financial Services Credit Union.

Kto ma najniższe oprocentowanie kredytu hipotecznego w Ontario?Prawie nie możesz pomóc, ale znajdziesz świetne oferty kredytów hipotecznych w Ontario. Jest domem dla najbardziej konkurencyjnych oprocentowania kredytów hipotecznych w Kanadzie dzięki dużej bazie populacji i faktowi, że ponad połowa kredytów hipotecznych w Kanadzie pochodzi z prowincji.

Najlepsze oprocentowanie kredytów hipotecznych można znaleźć w większych ośrodkach miejskich prowincji, szczególnie w Greater Toronto Area i Ottawie, gdzie wyższy dochód na mieszkańca, wysoka adopcja brokerów i agresywny marketing prowadzą do niższych stawek. Jak zawsze, najlepszym miejscem do rozpoczęcia wyszukiwania stawek jest Szpieg.

Czy opłaca się porównywać stawki w Ontario?To nie myślenia. Różnica między najlepszymi a najgorszymi oprocentowaniem kredytów hipotecznych może z łatwością przekroczyć pełny punkt procentowy lub więcej. RateSpy może pomóc Ci znaleźć najniższe oprocentowanie kredytów hipotecznych w Ontario od jednych z największych i najbardziej zaufanych dostawców w prowincji. Najlepsze oprocentowanie kredytów hipotecznych są często dostępne za pośrednictwem brokerów, ale duże banki i spółdzielcze kasy pożyczkowe oferują również obniżone stawki, których (czasami) nawet pośrednik nie może pokonać. Jeśli chcesz uzyskać najlepsze stawki, sprawdź wszystkich dostawców. Szpieg to ułatwia.

Jak działają jego kredyty hipoteczneGospodarka Ontario jest solidna, a ich imigracja jest wysoka. Jednak ostatnie zmiany dotyczące kredytów hipotecznych wprowadzone przez rząd liberalny spowodowały, że sprzedaż i ceny domów spadły w połowie 2017 r. Ontario Fair Housing Plan, który wszedł w życie w kwietniu 2017 r., Wprowadził 16 środków, które miały na celu uczynienie mieszkań bardziej przystępnymi.

Jednym z kluczowych elementów był 15% podatek dla zagranicznych nabywców domów. Zakupy domów w Toronto przez zagranicznych nabywców szybko spadły z 7,2% do 5,6% wszystkich domów sprzedanych w ciągu kilku miesięcy. Pomimo spadku sprzedaży i cen mieszkań 90-dniowe zaległości pozostały blisko rekordowo niskich poziomów.

Brokerzy kredytów hipotecznych w OntarioNiektóre z najlepszych oprocentowania kredytów hipotecznych w Ontario można znaleźć u brokerów kredytów hipotecznych. Jedni z największych brokerów w prowincji to Invis, Mortgage Alliance, Mortgage Intelligence, Northwood Mortgage, Mortgage Brokers Ottawa i MorCan Financial. Wśród największych brokerów oferujących duże zniżki, które działają w tej prowincji, są intelliMortgage, Butler Mortgage, Hatch Mortgage i Sigma Mortgage.

Regulatorzy kredytów hipotecznych
 • Regulatorzy bankowych kredytów hipotecznych: Biuro Nadzorca Instytucji Finansowych i Kanadyjskiej Agencji Konsumentów Finansowych (OSFI)
 • Regulator brokera kredytów hipotecznych: Financial Services Commission of Ontario (FSCO)Regulatorzy kredytów hipotecznych Credit Union: Financial Services Commission of Ontario (FSCO) i Deposit Insurance Corporation of Ontario (DICO).Populacja14193384 (źródło: Government of Ontario, 2017)

  StolicaNajwiększe miastoEkonomia w skrócieGospodarka Ontario, która jest największą gospodarką Kanady, jest bogata i zróżnicowana. Produkcja jest kluczowym elementem, ale sektor usług stanowi prawie 77% gospodarki województwa.

  Prowincja jest najbardziej zaludniona w Kanadzie i ma prawie dwukrotnie większy wynik gospodarczy niż Quebec, który jest drugą co do wielkości gospodarką Kanady.

  Głównym eksportem zagranicznym województwa są pojazdy samochodowe, które w 2013 roku stanowiły 34,2% całości eksportu.

  W 2016 roku Ontario wyprzedziło Albertę jako najszybciej rozwijająca się gospodarka kraju. Turystyka odgrywa również ważną rolę w gospodarce województwa. Sam region Toronto odwiedziło ponad pięć milionów gości z zagranicy w 2017 roku i prawie trzy miliony gości nocujących w Stanach Zjednoczonych

  Ceny domówŚrednia roczna cena domu w Ontario wynosiła 629648 USD w listopadzie 2019 r., Czyli o 9,5% więcej niż rok wcześniej.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy