Nasi bohaterowie: nasz priorytet

17 lutego 2021
Category: Należy Pamiętać

Nasz priorytet: szacunek dla tych, którzy służą

Federalny Bank Oszczędnościowy to bank weteranów, którego misją jest pomoc w służbie naszym czynnym członkom i weteranom.

Wielu członków naszego zespołu, w tym osoby pełniące funkcje kierownicze, również służyło naszemu krajowi i są oddane pomocy naszym weteranom, czynnemu personelowi, rezerwistom / członkom Gwardii Narodowej i wykwalifikowanym współmałżonkom w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego.

Czym jest kredyt mieszkaniowy VA?Kredyt mieszkaniowy VA jest przeznaczony specjalnie dla weteranów, członków czynnej służby wojskowej i ich rodzin, które chciałyby kupić dom. Pożyczki te są wspierane przez Departament Spraw Weteranów Stanów Zjednoczonych i często oferują mniej ograniczeń niż inne rodzaje kredytów hipotecznych.

Kredyty mieszkaniowe VA nie mają zaliczki, nie mają prywatnego ubezpieczenia hipotecznego (PMI) i oferują konkurencyjne stawki. Z tego powodu, w połączeniu z łagodniejszymi wynikami kredytowymi i wymogami dochodowymi niż w przypadku konwencjonalnych kredytów hipotecznych, korzystanie z kredytu mieszkaniowego VA ma duże znaczenie.

Kiedy weteran lub członek wojskowy jest gotowy do ubiegania się o pożyczkę mieszkaniową VA, musi uzyskać certyfikat kwalifikowalności (COE). Czynny personel wojskowy na ogół kwalifikuje się po około sześciu miesiącach służby. Rezerwowcy i członkowie Gwardii Narodowej muszą czekać sześć lat na złożenie wniosku, ale jeśli zostaną wcześniej powołani do czynnej służby, uzyskają uprawnienia po 181 dniach służby.

Aby ubiegać się o COE, uprawnieni członkowie służby, weterani i małżonkowie muszą spełniać jedno z następujących kryteriów:

 • W czasie wojny służył w służbie czynnej przez 90 kolejnych dni.
 • Odbył 181 dni czynnej służby w czasie pokoju.Byłem aktywnym członkiem Gwardii Narodowej lub rezerw przez 6 lat lub dłużej.Są żonaci z członkiem służby, który zmarł na służbie lub z powodu niepełnosprawności służbowej.

  Należy pamiętać, że uzyskanie COE nie oznacza, że ​​kwalifikujesz się do kredytu hipotecznego – są to dwa oddzielne procesy. Po zakwalifikowaniu się do COE możesz rozpocząć proces kredytowania hipotecznego i nadal musisz spełniać wymagania pożyczkodawcy, które obejmują weryfikację dochodów, ocenę kredytową (FICO) i stosunek zadłużenia do dochodów.

  Dzięki opcji pożyczki do domu VA wykwalifikowani weterani lub personel czynny mogą sfinansować do 100% ceny zakupu domu.

  Z tego powodu Federal Savings Bank może zaoferować niższe oprocentowanie, niezależnie od kwoty zaliczki, bez prywatnych płatności z tytułu ubezpieczenia hipotecznego.

  Chociaż naszą misją jest pomoc naszym aktywnym członkom serwisu i weteranom, nadal ważne jest, aby współpracować z doświadczonym bankierem hipotecznym, aby w pełni zrozumieć dostępne opcje przy rozważaniu kredytu mieszkaniowego VA.

  Najważniejsze rzeczy do zapamiętania
 • Pożyczka mieszkaniowa VA może być wykorzystana tylko w przypadku głównego miejsca zamieszkania; nie może sfinansować drugiego domu lub nieruchomości inwestycyjnej.
 • Pożyczki mieszkaniowe VA nie mają zaliczki, PMI, niższych stóp procentowych i zwykle łatwiejszych warunków kwalifikacji.Weterani mogą wykorzystać podstawowe zasiłki mieszkaniowe, aby pokryć część lub całość swoich miesięcznych kosztów kredytu hipotecznego.Pożyczka mieszkaniowa VA pozwala pożyczkobiorcom na spłatę kredytu mieszkaniowego w dowolnym momencie bez martwienia się o karę za przedpłatę.Weterani posiadający konwencjonalne kredyty mieszkaniowe mają teraz możliwość refinansowania pożyczki mieszkaniowej VA, często po niższej stopie procentowej niż typowy refinansowanie.Tylko następujące osoby kwalifikują się do pożyczki domowej VA:
 • Weterani
 • Czynny personel dyżurnyRezerwiści / członkowie Gwardii NarodowejKwalifikowani pozostali przy życiu małżonkowieAby dowiedzieć się więcej na temat kwalifikowania się do otrzymania pożyczki mieszkaniowej VA, zadzwoń i porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów ds. Bankowości hipotecznej lub jeśli jesteś gotowy, zacznij już dziś.

  Powyższe informacje służą wyłącznie celom edukacyjnym. Pożyczki VA mają opłatę za finansowanie. W przypadku niepełnosprawności można odstąpić od opłaty za finansowanie. Poproś swojego bankiera o więcej informacji.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy