Raport Johna: WWE Money in the Bank 2017 Review

17 lutego 2021
Category: Każdym Razem

Czas na WWE Money in the Bank zaprezentowane przez markę Smackdown. Serial jest zatytułowany dwoma meczami Money in the Bank Ladder oraz Jinder Mahal broniącym tytułu WWE przeciwko Randy Orton.

WWE Money w Bank

Scottrade Center w St. Louis, Missouri

18 czerwca 2017 r

Kickoff Show rozpoczął się panelem, w skład którego wchodzili Renee Young, Booker T i osobowość radiowa Sam Roberts. Nie mam ochoty oglądać całego Kickoff Show, ponieważ to tylko garść podsumowań i szumu bez żadnych ciekawych wydarzeń. Zapowiedziano tylko jeden mecz na Kickoff Show i jest to Zack Ryder & Mojo Rawley kontra The Colons. Dokonam przeglądu tego meczu, kiedy to nastąpi.

Renee potwierdziła na Kickoff Show, że mecz kobiet na MITB rozpocznie transmisję PPV o 20:00 czasu polskiego.

Zapowiadający zespół Tom Phillips, John Bradshaw Layfield i Byron Saxton byli przy ringu, aby wywołać mecz Kickoff Show około 40 minut przed rozpoczęciem transmisji.

Hype Bros (Zack Ryder i Mojo Rawley) kontra The Colons (Primo i Epico)

Dobrze widzieć Rydera w akcji na swój pierwszy mecz od sześciu miesięcy po poważnej kontuzji kolana. Rawley zaczął krzyczeć, co doprowadziło do suplexu na Primo. Ryder uderzył rogowym przedramieniem, ale Epico wyciągnął swojego kuzyna Primo z ringu, aby go uratować. Ryder uderzył kopniakiem, który powalił obu Colonów. Kiedy Ryder wszedł na ring, Epico złapał stopę, a Primo uderzył kopniakiem, aby wyrzucić Rydera z ringu, gdy pięty przejęły kontrolę.

Reklama emitowana dla sieci WWE.

Ryder był na środkowej ściągaczu, a Epico ściągnął go z fartucha, a Ryder sprzedał lewe kolano. Obcasy zrobiły kilka szybkich metek, gdy pracowały nad lewym kolanem Rydera. Neckbreaker autorstwa Rydera stworzył trochę miejsca, a Mojo dostał gorący tag przeciwko Primo. Mojo z dwoma wślizgami na ramię, sznurkiem do bielizny, pluskiem w rogu i wykonał ruch, w którym uderzył Primo z ramion, licząc do dwóch, gdy Epico wykonał obronę. Ryder uderzył w but Broski na Epico. Rawley uderzył w biegające przedramię Primo, a podwójny zespół Hype Ryder (Ryder z nogą lariat na szczycie) wygrał to dla Hype Bros. Trwało to około ośmiu minut.

Zwycięzcy przez pinfall: Hype Bros

Analiza: ** przyzwoity mecz, który odbywał się według zwykłej formuły tagów, a obcasy pracowały nad Ryderem, co miało sens, ponieważ Ryder miał kontuzję kolana. Mojo najlepiej wychodzi z gorącej etykiety. Podobało mi się, że Ryder dostał pinezkę dla swojej drużyny, ponieważ to jego pierwszy mecz z powrotem, a publiczność była podekscytowana, aby to zobaczyć. Wspomniałem o tym podczas ostatniego Smackdown, o którym myślałem, że Ryder potrzebuje zwrotu pięty w ciągu następnego miesiąca lub dwóch, aby dać mu coś innego do roboty. Nie wiem, czy taki jest plan. Mówię tylko, że chciałbym to zobaczyć.

Panel Kickoff Show podkręcił resztę karty na następne siedem minut przed końcem godziny.

WWE Money in the Bank Main Card

Wideo otwierające rozpoczęło się od zwycięstwa Jindera Mahala w WWE Championship na gali Backlash w zeszłym miesiącu. Przeszli na mecze drabinkowe Money in the Bank, wspominając frazę „kraina możliwości, którą uwielbiają mówić o Smackdown.

Jeśli grasz w grę o piciu, ile razy ludzie mówią „tworzenie historii w tym programie, będziesz bardzo pijany w ciągu pierwszej godziny. Tylko mówię.

Nie było żadnego pyro, aby rozpocząć pokaz. Chyba muszę odłożyć te pieniądze, żeby zapłacić Brockowi Lesnarowi.

Charlotte Flair wzięła udział w konkursie Women’s Money in the Bank Ladder Match. Naprawdę dobra owacja dla niej. Zapowiadający zespół Tom Phillips, John Bradshaw Layfield i Bryon Saxton przywitał nas na koncercie.

Becky Lynch również się pojawiła i spotkała się z miłą reakcją tłumu. Tamina nie zareagowała. Spikerów z Niemiec i Hiszpanii pokazano przy ringu. Myślę, że kazali ci codziennie czytać TJRWrestling.net. Dzięki chłopaki.

Carmella weszła wraz ze swoim kumplem Jamesem Ellsworthem. Natalya była ostatnia. Dwie ostatnie kobiety zostały wygwizdane.

Pakiet wideo wyemitowany w celu przygotowania meczu.

Analiza: Rzadko zdarza się, aby widzieli, jak wszyscy wchodzą na mecz, a następnie robią pakiet wideo, w którym zawodnicy stoją na ringu przez trzy minuty, kiedy to się dzieje. Mam nadzieję, że to nie jest normalna rzecz. Jest tylko pięć reklamowanych meczów, więc WWE wie, że mają dużo czasu do zabicia.

Women’s Money in the Bank Match Ladder Match: Charlotte Flair vs. Becky Lynch vs. Tamina vs. Carmella (z Jamesem Ellsworth) vs. Natalya

Cztery kobiety poszły po drabiny, podczas gdy Tamina była sama na ringu i strąciła cztery kobiety na podłogę. Charlotte powaliła Taminę przedramieniem w plecy, a następnie butem w twarz Taminy i butem do Carmelli. Natalya ze sznurkiem na Lynch. Charlotte pokonała Natalię z nad głową. Tamina z superkickiem na Charlotte. Tamina powaliła Lyncha w róg, a Samoański Zrzut na Carmellę wyrzucił ją z ringu. Tamina wbiła procę w drabinę, która opierała się o ściągacz. Tamina rzuciła drabinę na Lyncha. Charlotte wpadła na Taminę od tyłu i posłała ją na drabinę. Natalya wysłała Charlotte z ringu, podczas gdy Lynch pchnął drabinę na Taminę. Natalya i Lynch w tym samym czasie podnieśli drabinę, pokłócili się o nią, powalili Taminę, a Lynch pchnął Natalię.Carmella weszła na fartuch, Lynch ją powalił, a Natalya uderzyła Lyncha w ciało na drabinie. Natalya ustawiła drabinę pod teczką i jako pierwsza się wspięła. Natalya położyła ręce na teczce, ale Charlotte podeszła, żeby ją zatrzymać. Charlotte położyła Natalię na ramionach i wykonała Electric Chair Drop na Natalya, co doprowadziło do tego, że Natalya stoczyła się na podłogę. Charlotte wspięła się na górę, ale Carmella ją powstrzymała. Charlotte utknęła prawą nogę i Carmella przeszła na drugą stronę. Wymienili ciosy na szczycie drabiny, Charlotte sięgnęła, a Carmella ją zatrzymała. Tamina pchnęła drabinę, by powalić Charlotte i Carmellę. Natalya i Becky walczyły na ringu, a Natalya użyła Sharpshooter na Becky. Carmella kopnęła Natalię. Charlotte powaliła Carmellę, a Natalya uderzyła Charlotte w podwójny suplex pod hakiem.Becky uderzyła Natalię jako pierwsza w drabinę, która była na napędzie, po czym nastąpiło kopnięcie, które wyrzuciło Natalię z ringu.

Lynch wspiął się po drabinie, ale Carmella to powstrzymała. Carmella uderzyła Lyncha nożycami, używając drabiny jako podparcia. Carmella umieściła drabinę pod teczką. Carmella wspięła się na górę, Charlotte powaliła ją butem, a Charlotte uderzyła butem Lyncha. Tamina przewróciła Natalię sznurkiem do bielizny na podłodze. Charlotte znów się wspięła, Tamina poszła za nią, a cios głową powalił Charlotte. Zrobili miejsce, w którym Charlotte zaatakowała Taminę, aby wyrzucić ją z ringu, ale nie było to gładkie lądowanie. Charlotte uderzyła włócznią w Taminę, która wysłała Taminę jako pierwszą na schody. Charlotte weszła na górę i wykonała ruch, w którym zeskoczyła z góry i wykonała zwrot na Natalii i Taminie na podłodze (podobnie jak w Sparkle Splash Alexy Bliss). To było świetne. Carmella wspięła się po drabinie, Lynch zatrzymał ją i uderzył w Powerbomb.Lynch wspiął się na górę, a Ellsworth przechylił drabinę, by ją przewrócić. Ellsworth sprawdził Carmellę, ale wyszła po Powerbomb. Ellsworth podniósł głowę, po czym Ellsworth wspiął się po drabinie i złapał aktówkę. Ellsworth podał ją Carmelli. Dzwonek zakończył mecz po 13 minutach. Tłum wygwizdał.

Zwycięzca: Carmella

Analiza: *** 1/4 Ciężko pracowali i mieli naprawdę konkurencyjny mecz. To był rodzaj wykończenia, które myślisz, że mogliby zrobić, ale tak naprawdę nie jest to możliwe, ponieważ jest zbyt tandetne. Myślałem, że miejsca są naprawdę dobrze rozplanowane. W meczu nie było żadnych momentów, w których wyglądało na to, że kobiety robiłyby coś zbyt ryzykownego, może poza rzuceniem się Charlotte na podłogę. Miejsca na drabinie były sprytne, a tłum dobrze na wszystko zareagował. Nie podobało mi się wykończenie, ale zdałem sobie sprawę, że po to właśnie to zrobili. To tania wygrana za piętę z przyjacielem na ringu. W regulaminie nic nie mówi, że Ellsworth nie może tego zrobić i nie ma żadnych dyskwalifikacji. Kontrowersyjne zakończenie wkurzy ludzi, ale mam nadzieję, że na dłuższą metę ta decyzja ma sens.Byłoby lepiej, gdyby Ellsworth pomógł Carmelli wstać i kazał jej ją złapać, ponieważ wtedy ludzie mogliby go mniej nienawidzić. Żal mi zapaśników, ponieważ włożyli dużo wysiłku i ludzie będą to pamiętać do okropnego zakończenia. Sposób na „tworzenie historii, kreatywny zespół.

Sędziowie opowiadali o tym, co się stało. Ellsworth ogłosił Carmellę jako zwycięzcę. Spikerowie też się o to kłócili.

Carmella wyszła z teczką i Ellsworthem, gdy grała jej muzyka, więc najwyraźniej nadal jest zwycięzcą. Inne kobiety były wściekłe na ring.

Analiza: Pomyślałem, że mogli pokazać Shane’a McMahona, aby powiedzieć, że żadna kobieta nie chwyciła teczki, więc mecz musi być kontynuowany. Zamiast tego po prostu poszli z tanim zakończeniem, ponieważ muszą czuć, że to lepsza historia. Nie jestem co do tego pewien.

Smackdown GM Daniel Bryan i komisarz Shane McMahon napisali na Twitterze o tym, co się stało.

Absolutnie niedopuszczalne i tanie. Okoliczności związane z meczem #MITB kobiet będą PIERWSZĄ rzeczą poruszoną na #SDLive.

To nie jest to, co sobie wyobrażałem na PIERWSZY W KIEDYM meczu #MITB kobiet. @realellsworth i @CarmellaWWE właśnie okradli #WWE Universe.

Analiza: Dobrze jest tweetować takie rzeczy, aby kontynuować historię na Twitterze, ale powinni się tym zająć na PPV. Czy budujemy na PPV czy TV? Powinien to być PPV. Żaden facet nie jest na pokazie i jeśli byli tak zdenerwowani tym, co się stało, powinni natychmiast wydać orzeczenie. Leniwa rezerwacja.

Lana udzieliła wywiadu Dashie Fuentes za kulisami. To była podstawowa promocja, w której Lana właśnie powiedziała, że ​​będzie następną mistrzynią kobiet Smackdown.

The New Day zagrał w meczu o tytuł drużyny Smackdown Tag. Zrobili promocję na ringu przed meczem.

Usos weszli. Inne zapowiadające zespoły zostały pokazane przed kamerą: portugalski, japoński (cześć Funaki), mandaryński, hindi i rosyjski.

Smackdown Tag Team Championships: The Usos (Jimmy & Jey) kontra The New Day’s Kofi Kingston & Big E (w / Xavier Woods)

Kingston zaczął od Jimmy’ego. Big E wpadł i uderzył Jimmy’ego w fartuch. Kingston został wysłany na liny, Jey pociągnął linę w dół, a Kingston uderzył paskudną górą na podłogę. Jey uderzyła w Kingston na podłogę w biegnącą sznurek do bielizny, a Kingston zrobił trzepotanie. Usos dali firmie Kingston podwójny suplex, który wysłał Kingston z powrotem jako pierwszy na ring post. Usosowie pracowali nad Kingstonem na ringu przez kilka minut. Kingston wykonał podwójny skok, by powalić Jey. Big E walczył z Jimmy’m, jak zwykle, trzema suplexami od brzucha do brzucha po gorącym tagu. Jimmy zwolnił Big E uderzeniem pięścią, ale Big E wrócił z jednorękim uderzeniem uranage dla dwóch osób. Big E oznaczył Kingstona, a Big E uderzył biegnącą włócznią, która zrzuciła Jimmy’ego i jego samego z fartucha. To takie świetne miejsce. Kingston przewrócił Jey na fartuch.Jimmy uniknął kłopotów w raju, ślepego tagu Jeya i biegnącego tupnięcia Jeya w lewą nogę na Kingston. Jey zastosował uległość kraba na jednej nodze. Jimmy zrzucił Big E z fartucha, ale Big E uderzył suplexem w podłogę. Big E z powrotem na ringu i Jey uderzyła go superkickem. Kingston uniknął kopnięcia Jeya i zastosował uległość Dragon Sleeper. Kingston uderzył w SOS flip, a następnie policzył do dwóch.

Big E dostał ślepy tag, Jey kopnął Kingstona, a Big E wskoczył na ring, aby spróbować złapać Jey. E nie złapał go, ale E był w stanie trafić w Big Ending za dwóch, gdy Jimmy obronił piłkę. Dobra bliskość. Woods na fartuchu, by odwrócić uwagę puzonem. Podwójne kolano Usos na Big E, ale Big E wrócił z opuszczonym tylnym ciałem, aby wysłać je na podłogę. Kingston jako pierwszy uderzył blokiem krzyżowym (spadek zaufania) na obu Usos na podłodze. Big E i Kingston zagrali w podwójnej drużynie Midnight Hour z Kingstonem przypinając Jey za dwoje, gdy Jimmy wyciągnął swojego brata z ringu. Usos opuścili ring i odeszli ze swoimi tytułami. To trwało około 13 minut.

Zwycięzcy według odliczania The New Day (Usos zachowują tytuły Tag Team)

Analiza: *** To było dobre i na drodze do bycia świetnym z publicznością przez cały mecz, ale nienawidziłem tego zakończenia. Rozumiem, że nie chcę rezerwować finiszu, aby zakończyć feud po jednym meczu. Dla mnie w porządku. Po prostu nie podoba mi się wykończenie „obcasy wypadają z licznika. To wcale nie jest kreatywne. Przynajmniej niech zostaną zdyskwalifikowani, bo to lepsze niż zwykłe wyjście. Użyj broni i daj się złapać. Nie rób kiepskiego zakończenia odliczania. Cała czwórka rozwaliła ich tyłek i czas był bardzo dobry. Nie mogę się doczekać ich następnego meczu, ponieważ budowali tutaj coś interesującego. Dwa okropne zakończenia z rzędu.

Po meczu chłopaki z New Day byli zdenerwowani porażką na ringu.

Odnotowano, że Smackdown GM Daniel Bryan powróci do telewizji we wtorkowym Smackdown. Zostało to ogłoszone w mediach społecznościowych kilka dni temu. Pokazali jego tweet, który zamieściłem wcześniej.

Było ujęcie legend Boba Ortona Jr. i Sgt. Slaughter rozmawia za kulisami.

Naomi wystąpiła w meczu o tytuł SD kobiet. Lana była następna i weszła w sukience, ale mocuje się w stroju z wysokimi do kolan butami.

Mistrzostwa kobiet Smackdown: Naomi kontra Lana

Naomi uderzyła Lanę w rogu. Lana wróciła, popychając ją w dół. Naomi podskoczyła i uderzyła ją w twarz. Naomi nie trafiła w krzyżowy blok, prowadząc do Lany, która kryła się za dwoma. Lana przejęła kontrolę, kiedy chwyciła nogę Naomi, gdy Naomi była oparta na górnej linie. Lana założyła słabo wyglądającą głowę i uderzyła Naomi w głowę. Lana uderzyła w suplex, przez co nogi Naomi wbiły się w dolną linę i znowu zrobiła to miejsce. JBL mówił o tym, jak imponująco wygląda Lana. Lana pracowała nad lewą nogą Naomi, mimo że wcześniej była prawą. Naomi uderzyła kopnięciem w twarz za dwie osoby. Naomi zastosowała cross armbreaker, ale niewiele mogła z tym zrobić. Naomi kopnięciem z rogu, po którym nastąpiło kopnięcie z półobrotu. Naomi dwa kolejne kopnięcia w głowę. Lana kopnęła w kolano.Naomi wróciła z atakiem tyłka z tyłu dla dwóch osób. Lana uderzyła słabo wyglądającym kopniakiem w twarz. Lana podniosła Naomi i we dwoje uderzyła w kręgosłup.

Muzyczny hit Carmelli i nowa Miss Money in the Bank zeszły na ring z Jamesem Ellsworthem. Carmella postanowiła jeszcze nie zarabiać.

Lana uderzyła Naomi słabo wyglądającymi ciosami. Kiedy Lana ponownie rzuciła się na swojego spinebustera, Naomi odwróciła się i po ośmiu minutach zastosowała poddanie głową / ramionami, aby wygrać.

Zwycięzca przez poddanie: Naomi

Analiza: * 1/2 Mecz poniżej średniej, który nie był tak zły, jak niektórzy myśleli, wchodząc w to. Zrobili dobrze. Niektóre ciosy i kopnięcia Lany wyglądają na bardzo słabe, ale poradziła sobie wystarczająco dobrze, jeśli chodzi o wykonywanie ruchów. Było też trochę zmagań, jeśli chodzi o robienie małych rzeczy dobrze, aby uczynić je bardziej interesującymi. Było kilka niezręcznych momentów, jeśli chodzi o sprzedaż dla nich obu. Przerwa z Carmellą miała miejsce na długo przed metą, ponieważ wzbudziła większe zainteresowanie publiczności.

Naomi świętowała tytułem SD dla kobiet. Carmella weszła na rampę z Ellsworthem, zamiast spieniężyć teczkę. JBL pokonał „niesamowity występ Lany, gdy Naomi odeszła ze swoim tytułem.

Analiza: Witamy w żartowaniu z gotówką w sezonie MITB.

Reklama emitowana dla sieci WWE.

Pliki mody

Było wideo z Fashion Files zatytułowane „Fashion Vice z Fandango i Tylerem Breeze w białych kurtkach. W ich „biurze było ujęcie Breeezango. Mieli kasetę VHS z napisem „Watch Me. Breeze włożył taśmę i było dwóch facetów ze zniekształconymi głosami, którzy powiedzieli, że zaatakowali Breezango. Faceci z filmu powiedzieli Breezango, żeby spotkał się z nimi później na ringu.

Na rampie iw przejściu zabrzmiała nieznana piosenka z sercami. To była Maria Kanellis i Mike Bennett. Mieli słuchawki z mikrofonem. Maria powiedziała, że ​​ma na imię Maria Kanellis, a on pomaga, że ​​nazywa się Mike Kanellis, więc myślę, że przyjmuje jej imię w WWE. Maria dodała, że ​​jest „Pierwszą Damą Wrestlingu. Maria powiedziała, że ​​znalezienie miłości zajęło jej siedem lat, a Mike powiedział, że go znalazła. Rozmawiali o sile miłości. Pocałowali się krótko i wyszli. Kiedy wyszli, JBL zauważył, że Mike przyjął jej imię jako sposób na kpienie z niego.

Analiza: Krążyły plotki, że debiutują przez kilka tygodni. Było ich też wczoraj na lotnisku. Mike jest niezłym zapaśnikiem, a Maria świetnie sprawdza się jako lokaj – nie tyle jako zapaśnik. Jeśli będzie się z nią mocował jako menadżer pięty, może to dla nich bardzo dobrze wyjść. Spotkali się w indies, a przez kilka ostatnich lat pracowali w Ring of Honor, New Japan Pro Wrestling i Impact Wrestling. Zakładam, że Mike biorąc jej nazwisko zasugeruje, że jest chłostany, ale to tylko przypuszczenie.

Powtórka kontrowersyjnego zwycięstwa Carmelli w grze Money in the Bank. Pokazali tweeta od Shane’a McMahona mówiącego o tym, który opublikowałem wcześniej. JBL powiedział, że nie ma nic złego w tym, co zrobiła Carmella, ponieważ nie można złamać zasady, która nie istniała.

Pakiet wideo wyemitowany w grze Mahal vs. Orton w tytule WWE.

Było ujęcie „St. Louis legends przy ringu. To był Greg Gagne, Larry „The Axe Hennig, baron Von Raschke, sierż. Slaughter, Bob Orton Jr. (tata Randy’ego) i Ric Flair byli ostatnim mężczyzną, którego pokazali na ringu. Dobra brawa dla nich wszystkich, a Flair uzyskał najgłośniejszy pop. JBL powiedział, że Harley Race tam będzie, ale ma złamane nogi i życzył mu wszystkiego najlepszego w szybkim wyzdrowieniu.

Analiza: Dobrze widzieć tam legendy. To ostrzeżenie o kącie za każdym razem, gdy robią coś takiego.

Bracia Singh byli na rampie, aby przedstawić mistrza WWE Jindera Mahala. Na ringu był dywan dla Mahala na jego wejście.

Randy Orton wszedł. Otrzymał jedną z najgłośniejszych reakcji publiczności, jakie otrzymał od dłuższego czasu, ponieważ jest w swoim rodzinnym mieście. Orton wskazał na legendy przy ringu, wykonując swoją zwyczajową pozę na napinaczu. Kiedy spiker Greg Hamilton powiedział, że St. Louis, tłum też oszalał.

Analiza: Pop z rodzinnego miasta Orton był silny, zgodnie z oczekiwaniami w St. Louis.

WWE Championship: Jinder Mahal (w / Samir & Sunil Singh) kontra Randy Orton

Orton wcześnie przeszedł do RKO, ale Mahal wymknął się z ringu, aby tego uniknąć. Orton nadal agresywnie walczył na podłodze. Orton chciał, aby DDT spadł z lin, ale Singh Bros wskoczył na fartuch, a Mahal uderzył z tyłu, upuszczając ciało na podłogę. Mahal zaatakował kolano kopnięciem i posłał Orton jako pierwszy na stalowe stopnie po stronie ringu. Wracając na ring, Mahal pracował nad kolanem Ortona, rozciągając je na środkowych linach. Orton wrócił z suplexem, który wysłał Mahala z powrotem na barykadę, a Mahal wylądował na legendach przy ringu. JBL miał zabawne zdanie na temat Boba Ortona, który miał złą lewą rękę przez dziesięć lat, odkąd nosił gips. Mahal wrócił ruchem, w którym uderzył kolanem Ortona o szczyt stołu ogłaszającego. Mahal uziemił Ortona za pomocą pręta kolanowego.Orton wrócił z upadkiem, który spowodował, że Orton stoczył się na podłogę. Mahal z łamaczem kolan wysyła kolano Ortona na szczyt barykady. Z powrotem na ringu, Orton spróbował RKO, Mahal uniknął tego, a Mahal uderzył kopnięciem w głowę na dwa. Mahal uderzył w Figure Four Leglock, gdy pokazali, że Ric Flair patrzy. Orton przetoczył się, by temu przeciwdziałać, ale Mahal zachował kontrolę, gdy minęli dziesięciominutowy znak.

Mahal kontynuował pracę na kolanie, wbijając lewe kolano Ortona w matę. Ortonowi udało się zakraść do wewnętrznej kołyski dla dwóch osób, a Mahal wyskoczył z powrotem ze sznurkiem do bielizny. Mahal wskazał na Boba Ortona jako super skomplikowany, ale Orton walczył z tym uderzeniem głową. Orton założył Mahala na superpleks i połączył go z Ortonem stojącym na środkowej ściągu. Normalnie Orton wchodzi na szczyt, ale tym razem tego nie zrobił. Orton zadaszony dla dwojga. Wymienili uderzenia przedramieniem z tłumem, który zareagował na nich wszystkich, gdy Orton uderzył w dwa sznurki na bieliznę i powerlam. Orton uderzył DDT ze środkowej liny za dwie osoby. Orton uderzył RKO na Mahala, a jeden z braci Singh położył stopę Mahala na dolnej linie. Orton błagał sędziego, aby nie dyskwalifikował. Sędzia Mike Chioda wyrzucił Singh Brothers ze strony ringu.Bracia Singh wpatrywali się w legendy przy ringu. Singh Bros przeszli do legend. Złapali Boba Ortona za kołnierz. Orton podszedł, aby uratować swojego tatę, wysyłając jednego z nich na ring, a Orton uderzył drugiego brata przedramieniem. Orton wysłał Samira przez barykadę i wysłał Sunila z powrotem na barykadę. Orton wysłał Sunila na jeden ze stołów ogłoszeniowych. Orton uprzątnął stół z ogłoszeniami i uderzył Samira. Orton zeskoczył z jednego stołu ogłoszeniowego i uderzył RKO w Sunila na podłodze. Samir siedział na stole, a Orton uderzył go RKO przez stół. Orton wrócił na ring, Mahal kopnął go w kolano i po 21 minutach uderzył w Cobra Clutch Slam aka Khallas.Orton podszedł, aby uratować swojego tatę, wysyłając jednego z nich na ring, a Orton uderzył drugiego brata przedramieniem. Orton wysłał Samira przez barykadę i wysłał Sunila z powrotem na barykadę. Orton wysłał Sunila na jeden ze stołów ogłoszeniowych. Orton uprzątnął stół z ogłoszeniami i uderzył Samira. Orton zeskoczył z jednego stołu ogłoszeniowego i uderzył RKO w Sunila na podłodze. Samir leżał na stole, a Orton uderzył go RKO przez stół. Orton wrócił na ring, Mahal kopnął go w kolano i po 21 minutach uderzył w Cobra Clutch Slam aka Khallas.Orton podszedł, aby uratować swojego tatę, wysyłając jednego z nich na ring, a Orton uderzył drugiego brata przedramieniem. Orton wysłał Samira przez barykadę i wysłał Sunila z powrotem na barykadę. Orton wysłał Sunila na jeden ze stołów ogłoszeniowych. Orton uprzątnął stół z ogłoszeniami i uderzył Samira. Orton zeskoczył z jednego stołu ogłoszeniowego i uderzył RKO w Sunila na podłodze. Samir siedział na stole, a Orton uderzył go RKO przez stół. Orton wrócił na ring, Mahal kopnął go w kolano i po 21 minutach uderzył w Cobra Clutch Slam aka Khallas.Orton uprzątnął stół z ogłoszeniami i uderzył Samira. Orton zeskoczył z jednego stołu ogłoszeniowego i uderzył RKO na Sunila na podłodze. Samir siedział na stole i Orton uderzył go RKO przez stół. Orton wrócił na ring, Mahal kopnął go w kolano i po 21 minutach uderzył w Cobra Clutch Slam aka Khallas, aby wygrać pinfall.Orton uprzątnął stół z ogłoszeniami i uderzył Samira. Orton zeskoczył z jednego stołu ogłoszeniowego i uderzył RKO na Sunila na podłodze. Samir siedział na stole i Orton uderzył go RKO przez stół. Orton wrócił na ring, Mahal kopnął go w kolano i po 21 minutach uderzył w Cobra Clutch Slam aka Khallas.

Zwycięzca przez pinfall: Jinder Mahal

Analiza: *** Dobry mecz, któremu poświęcono dużo czasu z końcem podobnym do tego, co zrobili na Backlash. Orton był naprawdę zmotywowany i walił sobie tyłek przez cały mecz. Orton dobrze sprzedawał kolano w pierwszej połowie meczu, a atak na Singh Bros naprawdę zaskoczył publiczność. Jeśli patrzysz na to z logicznego punktu widzenia, Orton powinien zostać policzony, ponieważ był poza ringiem przez około trzy minuty, a sędzia w ogóle się nie liczył. Miejsce RKO przez stół było naprawdę dobrze zrobione. Największa reakcja meczu. To był jeden z lepszych meczów Mahala, co nie mówi wiele, ponieważ nigdy wcześniej nie miał telewizyjnego meczu tak długo wcześniej. W ogóle nie jestem zaskoczony wynikiem. Ja wybrałem Mahala, podobnie jak większość ludzi. Orton przegrał rewanż, więc Mahal przejdzie na innego zapaśnika, takiego jak AJ Styles lub może John Cena.

Reklama wyemitowana dla Great Balls of Fire za trzy tygodnie, w której występują Brock Lesnar kontra Samoa Joe kontra Universal Title.

Breezango wszedł. Muzyczny hit Ascension i spikerowie byli zszokowani, że to oni zaatakowali Breezango. To nie tak, że Smackdown ma wiele drużyn.

Breezango (Tyler Breeze & Fandango) kontra The Ascension (Konnor & Viktor)

Kolano w twarz Viktora na Breeze, co prowadzi do przejęcia kontroli przez The Ascension. Obcasy były w ataku przez około minutę. Fandango dostał gorący tag i uderzył w Konnora. Viktor rozproszył się na fartuchu, więc Konnor uderzył we dwoje Fandango. Breeze wyjął Konnora na fartuch. Fandango dostał od Viktora wewnętrzną kołyskę, aby wygrać pinfall po około czterech minutach.

Zwycięzcy przez pinfall: Breezango

Analiza: * Nudny mecz, który daje Breezango zwycięstwo nad drużyną, która nigdy nie wygrywa. Był czas na mecz wypełniający, więc tak było między dwoma głównymi meczami.

Reklama na antenie WWEShop.

Reklama wyemitowana dla Great Balls of Fire 9 lipca.

Spikerowie połączyli Talking Smack z Renee Young i Bookerem T, prowadząc Jindera Mahala, Naomi i każdego innego gracza, który wygra mecz drabiny Money in the Bank.

Pakiet wideo wyemitowany z okazji meczu Money in the Bank Ladder Match dla mężczyzn.

AJ Styles był pierwszym mężczyzną, który wszedł na mecz. Ogromna owacja dla niego. Dolph Ziggler wszedł do meczu i został wygwizdany jak pięta, którym jest. Sami Zayn był obok niezłej owacji. Kevin Owens, mistrz Stanów Zjednoczonych, pojawił się na boisku. Ma czerwono-niebieską taśmę na nadgarstku i kolorowe buty. Shinsuke Nakamura był następnym człowiekiem na górze, a tłum wiwatował, ale Corbin zaatakował go od tyłu. Corbin uderzył Nakamurę w plecy drabiną. Corbin uderzył również Nakamurę aparatem w plecy. Sędziowie i lekarze sprawdzili Nakamurę na rampie.

Trzej sędziowie rozmawiali o tym na ringu, a mecz rozpoczął się, gdy Nakamura wyszedł na rampę.

Money in the Bank Ladder Match: AJ Styles kontra Dolph Ziggler vs. Sami Zayn vs. Kevin Owens vs. Baron Corbin vs. Shinsuke Nakamura

Pięciu facetów walczyło wokół ringu. Było ujęcie, na którym Nakamura został przeniesiony z tyłu. Zayn rzucił się salto w górę na Owensa na podłodze. Corbin i Ziggler wykonali podwójny atak drużynowy na Stylesa z drabiną. Corbin uderzył Zigglera w twarz, żeby pokazać, że z nikim nie pracuje. Ziggler wrócił z superkick na Corbina. Zayn próbował ustawić drabinę, Owens ją zabrał, a Zayn uderzył sznurkiem do bielizny na Owensie na podłodze. Styles wyrzucił Zayna z ringu. Ziggler powstrzymał przedramię przed Stylesem, zrzucając go z góry. Corbin uderzył Zigglera Deep Six uderzeniem w podłogę. Zayn uderzył skocznią księżycową z lin na Corbina na podłodze. Owens użył drabiny jako broni do powalenia Stylesa, Zayna, Corbina i Zigglera. Style z opadającym palcem trzymają Owensa, aby przewrócić go, podczas gdy KO miał drabinę.Owens upuścił Stylesa z tyłu na podłogę. Owens powalił Zayna. Owens wszedł na górę, aby rzucić się na facetów na podłodze, ale Zayn zepchnął Owensa z góry i posłał go na drabinę, która była na ringu. Drabina była zepsuta, więc Zayn przyniósł większą drabinę na ringu. Tłum zareagował na coś na podłodze, ale nie zostało to pokazane. Ziggler wrócił na ring, by uderzyć Zayna w plecy przedramieniem. Ziggler rzucił Zayna na drabinę, która opierała się o ściągacz. Na ringu ustawiono drabinę, Ziggler powalił Zayna kopniakiem, a Zayn uderzył bombę Blue Thunder w Zigglera.Drabina była zepsuta, więc Zayn przyniósł większą drabinę na ringu. Tłum zareagował na coś na podłodze, ale nie zostało to pokazane. Ziggler wrócił na ring i uderzył Zayna przedramieniem w plecy. Ziggler rzucił Zayna na drabinę, która opierała się o ściągacz. Na ringu ustawiono drabinę, Ziggler powalił Zayna kopniakiem, a Zayn uderzył bombę Blue Thunder w Zigglera.Drabina była zepsuta, więc Zayn przyniósł większą drabinę na ringu. Tłum zareagował na coś na podłodze, ale nie zostało to pokazane. Ziggler wrócił na ring, by uderzyć Zayna w plecy przedramieniem. Ziggler rzucił Zayna na drabinę, która opierała się o ściągacz. Na ringu ustawiono drabinę, Ziggler powalił Zayna kopniakiem, a Zayn uderzył bombę Blue Thunder w Zigglera.

Zayn próbował wspiąć się po drabinie, ale Corbin powalił go i wysłał Zayna twarzą do drabiny. Styles wszedł na ring, by rzucić Corbina latającym przedramieniem w twarz. Styles wszedł po drabinie, Corbin podszedł, aby go zatrzymać, a Ziggler wspiął się na Corbin, aby wejść na górę. Ziggler uderzył Styles w dół. Corbin próbował się wspiąć, ale Ziggler upuścił go zygzakiem. Zayn, Ziggler i Styles walczyli na dużej drabinie na ringu. Zayn był blisko szczytu, ale zamiast tego uderzył w Zigglera ze szczytu drabiny, uderzając bombą Powerbomb o zachodzie słońca. Doprowadziło to do śpiewu „Holy Shit. Owens walczył z Zaynem na fartuchu, Zayn kopnął go w twarz, a Zayn uderzył jednorękiego Smoczego Suplexa na Owensa z tyłu głowy na fartuchu. Zayn wspiął się po drabinie, a Styles dał się poznać dzięki fenomenalnemu przedramieniu uderzającemu w Zayna.Corbin wyciągnął Stylesa z ringu i rzucił go na stół ogłaszający. Corbin zmostkował drabinę ze stalowych stopni do jednego ze stołów ogłoszeniowych. Styles zdecydował się na atak z wyskoku na Corbina, ale Corbin złapał go i dał mu Chokeslam na mostek drabiny. Auć. Corbin na ringu, a Zayn uderzył Helluva Kick na Corbinie. Zayn był sam na ringu, żeby się wspinać, ale Ziggler próbował go powstrzymać. Zayn odepchnął Zigglera. Owens wrócił na ring i kopnął Zayna w krocze. Żadnego DQ w meczu takim jak ten. Owens podszedł po teczkę, ale Styles wrócił, żeby ją rozbić. Owens walczył ze Stylesem na fartuchu i drażnił się z ruchem na mostek drabiny. Styles podniósł Owensa i wysłał go z powrotem na mostek drabiny w ruchu podobnym do korekty nastawienia Johna Ceny. Auć! To było paskudne. Mecz trwał 20 minut.

Styles wspiął się po drabinie. Ziggler odsunął drabinę. Styles był sam nad pierścieniem z rękami na teczce, ale nie mógł jej ściągnąć i Styles uderzył w matę. Corbin wyciągnął Zigglera z ringu. Corbin próbował się wspiąć, ale muzyka Nakamury uderzyła i zszedł na ring. Nakamura zaatakował Corbina serią kopnięć, kolanem w brzuch i kolanem w biegu, które posłały Corbina na podłogę. Nakamura podszedł do środkowego napinacza i uderzył kolanem w Zigglera. Nakamura uderzył w Kinszasę na Zigglerze. Zayn ruszył za Nakamurą, ale Nakamura kopnął go, uderzył w suplex i Kinszasa uderzył kolanem Nakamury w Zayna. Nakamura opuścił ring, aby wnieść drabinę do środka. Nakamura uderzył Owensa uderzeniem kolanem w Kinszasie. Nakamura ustawił drabinę na ringu. Style znajdowały się po drugiej stronie drabiny.Długo się gapili, gdy tłum wiwatował za to „tak. Odsunęli drabinę. Nakamura i Styles wymienili uderzenia, aż Nakamura wykonał usypiający ruch. Nakamura uderzył w suplex odwrotnego eksplodera. Kiedy Nakamura udał się do Kinszasy, Styles uderzył go skaczącym przedramieniem, aby go powalić. Styles wspiął się powoli i Nakamura wszedł na drugą stronę drabiny. Tłum zaśpiewał „AJ Styles / Nakamura, aby okazać wsparcie obu chłopakom. Wymienili uderzenia na szczycie drabiny. Corbin był na ringu i pchnął drabinę, aby zrzucić obu facetów na liny. Corbin wspiął się na górę, a Corbin złapał teczkę. Corbin odpiął teczkę i wygrał mecz po 30 minutach.Nakamura i Styles wymienili uderzenia, aż Nakamura wykonał usypiający ruch. Nakamura uderzył w suplex odwrotnego eksplodera. Kiedy Nakamura udał się do Kinszasy, Styles uderzył go skaczącym przedramieniem, aby go powalić. Styles wspiął się powoli i Nakamura wszedł na drugą stronę drabiny. Tłum zaśpiewał „AJ Styles / Nakamura, aby okazać wsparcie obu chłopakom. Wymienili uderzenia na szczycie drabiny. Corbin był na ringu i pchnął drabinę, aby zrzucić obu facetów na liny. Corbin wspiął się na górę, a Corbin złapał teczkę. Corbin odpiął teczkę i wygrał mecz po 30 minutach.Nakamura i Styles wymienili uderzenia, aż Nakamura wykonał usypiający ruch. Nakamura uderzył w suplex odwrotnego eksplodera. Kiedy Nakamura udał się do Kinszasy, Styles uderzył go skaczącym przedramieniem, aby go powalić. Styles wspiął się powoli i Nakamura wszedł na drugą stronę drabiny. Tłum zaśpiewał „AJ Styles / Nakamura, aby okazać wsparcie obu chłopakom. Wymienili uderzenia na szczycie drabiny. Corbin był na ringu i pchnął drabinę, aby zrzucić obu facetów na liny. Corbin wspiął się na górę, a Corbin złapał teczkę. Corbin odpiął teczkę i wygrał mecz po 30 minutach.Tłum zaśpiewał „AJ Styles / Nakamura, aby okazać wsparcie obu chłopakom. Wymienili uderzenia na szczycie drabiny. Corbin był na ringu i pchnął drabinę, aby zrzucić obu facetów na liny. Corbin wspiął się na górę, a Corbin złapał teczkę. Corbin odpiął teczkę i wygrał mecz po 30 minutach.Tłum zaśpiewał „AJ Styles / Nakamura, aby okazać wsparcie obu chłopakom. Wymienili uderzenia na szczycie drabiny. Corbin był na ringu i pchnął drabinę, aby zrzucić obu facetów na liny. Corbin wspiął się na górę, a Corbin złapał teczkę. Corbin odpiął teczkę i wygrał mecz po 30 minutach.

Zwycięzca: Baron Corbin

Corbin świętował z teczką, a JBL powiedział, że jest przyszłością WWE.

Analiza: **** 1/2 To był wspaniały mecz, tak jak się spodziewałem. Zayn był wybitnym wykonawcą z wieloma fajnymi ruchami na wszystkich i kilkoma dużymi uderzeniami. Upadek Stylesa, gdy trzymał teczkę, miał około 15 stóp wysokości i wyglądał dobrze, biorąc pod uwagę guz, ale to było przerażające. Owens miał kilka paskudnych upadków. Walka między Stylesem a Nakamurą była największą atrakcją meczu. Fani uznali to za wielką rzecz i zareagowali ogromnie. Miejmy nadzieję, że WWE jest wystarczająco sprytne, aby zachować ten mecz do WrestleManii w przyszłym roku, a nie wcześniej. Nie jestem zaskoczony wynikiem, ponieważ Corbin był moim wyborem przez ostatni miesiąc i sześć miesięcy wcześniej. To oczywiste, że WWE chce go zepchnąć na szczyt i jest to sposób na zrobienie tego z nim jak piętą.To był jeden z najdłuższych meczów rankingowych, jakie widziałem w WWE i myślę, że najdłuższy mecz MITB, chociaż musiałbym to sprawdzić. Byłoby miło, gdyby Nakamura był tam przez całe 30 minut, ale było to tylko 10 minut, kiedy powrócił. Rozumiem, dlaczego to zrobili, ponieważ WWE nie chciał, aby Nakamura w ogóle wyglądał słabo. Nie sprzedał tak dużo. Przegrał i był chroniony tak samo jak każdy, kto został pokonany. Jeden z najlepszych meczy WWE w tym roku, podobny do Extreme Rules sprzed kilku tygodni. Myślę, że Cena vs. Styles i Dunne vs. Bate to dwa najlepsze mecze WWE w tym roku. To może być najlepszy mecz MITB w historii, chociaż musiałbym obejrzeć go ponownie, aby mieć pewność.Rozumiem, dlaczego to zrobili, ponieważ WWE nie chciał, aby Nakamura w ogóle wyglądał słabo. Nie sprzedał tak dużo. Przegrał i był chroniony tak samo jak każdy, kto został pokonany. Jeden z najlepszych meczy WWE w tym roku, podobny do Extreme Rules sprzed pięciu tygodni. Myślę, że Cena vs. Styles i Dunne vs. Bate to dwa najlepsze mecze WWE w tym roku. To może być najlepszy mecz MITB w historii, chociaż musiałbym obejrzeć go ponownie, aby mieć pewność.Rozumiem, dlaczego to zrobili, ponieważ WWE nie chciał, aby Nakamura w ogóle wyglądał słabo. Nie sprzedał tak dużo. Przegrał i był chroniony tak samo jak każdy, kto został pokonany. Jeden z najlepszych meczy WWE w tym roku, podobny do Extreme Rules sprzed kilku tygodni. Myślę, że Cena vs. Styles i Dunne vs. Bate to dwa najlepsze mecze WWE w tym roku. To może być najlepszy mecz MITB w historii, chociaż musiałbym obejrzeć go ponownie, aby mieć pewność.To może być najlepszy mecz MITB w historii, chociaż musiałbym obejrzeć go ponownie, aby mieć pewność.To może być najlepszy mecz MITB w historii, chociaż musiałbym obejrzeć go ponownie, aby mieć pewność.

Były powtórki kluczowych miejsc w meczu.

Corbin świętował z teczką kończącą przedstawienie.

PPV miał czas działania 2 godziny 47 minut.

Pięć gwiazdek programu

1. Sami Zayn – Najbardziej wyróżniał się w drabince rankingowej.

5. (remis) Shinsuke Nakamura

5. (remis) Dolph Ziggler

Końcowe przemyślenia

Dostaje ode mnie 6 na 10.

Praca na ringu była dobra przez całą noc, ale trudno powiedzieć, że był to wspaniały występ z niektórymi z tych meczów. Moje oczekiwania były wyższe. Zamiast czegoś, co chcę ponownie obejrzeć, siedzę tutaj i zastanawiam się, dlaczego zdecydowali się na niektóre z tych wykończeń. Oceny meczów sugerują wspaniały występ, w którym trzy z nich zdobyły trzy gwiazdki i znakomity turniej główny. Jednak rezerwacja była słaba przez większość nocy i dlatego jest to pokaz 6 zamiast 8 na 10.

Spędzili cały miesiąc, zastanawiając się, czy pierwszy kobiecy mecz Money in the Bank był wydarzeniem „tworzącym historię, a oni przeszli do historii, kiedy facet, który nie był na meczu, chwycił aktówkę? Dziwny wybór rezerwacji. Jeśli chcieli, żeby Ellsworth wtrącił się, to w porządku, ale niech Carmella będzie tą, która to złapie.

Orton vs. Mahal wypadło trochę lepiej niż ich ostatni mecz, chociaż był to zasadniczo ten sam finisz. Gdzie jest kreatywność? Mogło się lepiej skończyć.

To główne wydarzenie było doskonałe. Jeden z lepszych meczów MITB w historii. Wynik wcale mnie nie zaskoczył.

Historia WWE PPV w tym roku trwa nadal z dobrą pracą na ringu, ale wątpliwe wybory dotyczące rezerwacji ostatecznie szkodzą jakości programu.

Rankingi WWE PPV 2017 (wyniki w skali 1-10)

Pieniądze w banku – 6

Dziękuję za przeczytanie tej recenzji. Moje dane kontaktowe znajdują się poniżej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy