SimCity Loans 2.0

17 lutego 2021
Category: Złożyć Wniosek

Co nowego w wersji 2.0?

Nastolatki mogą teraz zaciągnąć pożyczkę (wcześniej dostępna tylko dla Młodych Dorosłych +).Opłaty


za zwłokę Po otrzymaniu premii Zaległa spłata pożyczki, wkrótce potem zostanie odjęta 5% opłaty za opóźnienie (5% płatności). Następnie zostaną one potrącone o co 24 godzin, aż sim dokonuje płatności. Jeśli Twoja karta SIM jest w pracy, opłaty za spóźnienie zostaną potrącone wkrótce po powrocie do domu. Jeśli nie masz wystarczającej ilości Simoleonów na opłatę za spóźnienie, zostanie ona odjęta, gdy to zrobisz.

Poprawki zastosowane w tej aktualizacji obejmują:

 • Naprawiono rzadką sytuację, w której można było wziąć dwie pożyczki, ponieważ komputer zepsuł się podczas pierwszej interakcji. Podziękowania dla Ande1707 za znalezienie tego problemu podczas testowania.
 • Nie możesz już zaciągnąć pożyczki, jeśli nadal masz spłacony pakiet pożyczki w swoim ekwipunku. Musisz go zniszczyć przed zaciągnięciem nowej pożyczki. Podziękowania dla nyqueent za znalezienie tego problemu podczas testowania.Twoi Simowie mogą teraz ubiegać się o pożyczki w SimCity Bank. Kiedy Twój Sim potrzebuje pożyczki, poproś go o kliknięcie komputera i wybranie Pożyczki SimCity. Tam wybierzesz żądaną kwotę pożyczki.

  Kwoty pożyczki obejmują :

  • § 1000
  • §5 00010.00025 000 §50 000 §100 000 §250 000 §2500 000 §Po wybraniu kwoty pożyczki Twoja karta SIM otrzyma pakiet pożyczki w swoim ekwipunku (którego nie można usunąć). Twoja karta SIM będzie wtedy odpowiedzialna za spłatę kwoty! Spłacając pożyczkę masz dwie możliwości:

   • Spłać w całości bez odsetek.
   • Dokonaj 12, 24 lub 36 płatności z oprocentowaniem 5%.Jeśli Twój Sim nie dokona płatności (lub nie zapłaci w całości) w ciągu 48 godzin, otrzyma premię do spłaty pożyczki (dobry nastrój). Jeśli twój Sim ignoruje tę premię przez 24 godziny, premia ta zmieni się w zaległą spłatę pożyczki ! (stresujący nastrój) buff. Jedynym sposobem na usunięcie tego jest dokonanie płatności (lub zapłacenie całości).

    Jeśli twoja karta dłużnika umrze, pakiet pożyczki zostanie wysłany do inwentarza gospodarstwa domowego (nadal nie można go usunąć). Po umieszczeniu go na parceli inny symulator gospodarstwa domowego (młodzi dorośli i starsi) może skorzystać z interakcji Przejmij pożyczkę . Spowoduje to dodanie pakietu pożyczki do ekwipunku tego Sima i on / ona będzie za to odpowiedzialny. Nie martw się, żadne płatności dokonane przez zmarłego Sima nie zostaną utracone!

    Jeśli twoja karta dłużnika umrze i zostanie dodana z powrotem do gospodarstwa domowego jako duch lub wskrzeszona, nie będzie już mieć pakietu pożyczki (oczywiście, ponieważ trafił do inwentarza gospodarstwa domowego). Nie mogą jednak zaciągnąć pożyczki. Będą musieli skorzystać z komputera i kliknąć SimCity Loans>Poproś o wybaczenie pożyczki (co będzie kosztować 1000 §), a po 3 dniach będą mogli ponownie złożyć wniosek o pożyczkę w razie potrzeby.

    ♦ Dodatkowe informacje ♦

    • Simowie mogą mieć tylko jedną aktywną pożyczkę naraz. Jednak gdy Twoja karta SIM spłaci pożyczkę, możesz kliknąć pakiet pożyczki i wybrać Zniszcz. W razie potrzeby Twój Sim może wtedy zaciągnąć kolejną pożyczkę.
    • Pakietu pożyczki nie można przeciągnąć! Zrobiono to celowo, aby zachować go w ekwipunku Simów, aby uzyskać potrzebne premie i dostępność interakcji. Z oczywistych powodów nie można go również usunąć … bez pomijania długu!Jeśli przenosisz swoje gospodarstwo domowe, gdy pakiet pożyczki jest na parceli (po umieszczeniu go z inwentarza gospodarstwa domowego), można go ponownie znaleźć w inwentarzu gospodarstwa domowego. Nie uciekaj, dopóki nie zostanie opłacone! UWAGA – Jeśli użyjesz narkotyków w piwnicy, a Twój Sim zostanie aresztowany, straci pakiet pożyczek. Jeśli tak się stanie, będziesz musiał użyć opcji Poproś o wybaczenie pożyczki na komputerze.

     ♦ Plany przyszłych aktualizacji ♦
    • Dodaj pożyczki SimCity do telefonów
    • Więcej w przyszłości… ♦ Wymagania dotyczące modyfikacji ♦ Nie są wymagane żadne dodatkowe pakiety.

     ♦ Konflikty modów ♦ Brak znanych konfliktów. Powinien dobrze działać ze wszystkimi modami (w tym wszystkimi innymi modami typu pożyczki).

     ♦ Dziennik zmian ♦
    • 09/09/20
     • Pakiet SimCity Loan jest teraz dostępny w Batuu.
     • Wszystkie tłumaczenia są teraz zawarte w modzie. Dlatego pamiętaj, aby usunąć pakiety dodatków ! Scarlet_SCLoans , jeśli je masz.

      07/02/20

      • Zaktualizowano, aby zapobiec recyklingowi pakietów pożyczek.
      • 06.04.20
       • Zaktualizowano dla łatki 1.63. ♦ Pobieranie i instrukcje ♦
        1. Kliknij przycisk Pobierz poniżej.
        2. Rozpakuj plik .zip. Przenieś się .package i .ts4script pliki do Mods folderu (znajduje się w dokumenty \ Electronic Arts \ The Sims 4).
        ♦ Trzymaj je w tym samym folderze, nie więcej niż JEDEN podfolder głęboko w folderze Mods.

        NIE zmieniaj nazwy żadnego z nich.

        ♦ Upewnij się, że masz włączoną opcję Włącz CC / Mody i Modyfikacje skryptów w opcjach gry.

        * Usuń wszystkie poprzednie wersje tego moda przed zainstalowaniem nowych *

        Alternatywne pobieranie – Dysk Google

        ♦ Kredyty tłumaczeniowe ♦ Mod zawiera następujące tłumaczenia:

        • Chińskie tłumaczenia (przez Miaow_CC)
        • Czeskie tłumaczenia (autor: DannyLady)Tłumaczenia niderlandzkie (TessMoana)Tłumaczenia fińskie (autorstwa Iiruliini i Sabe191)Tłumaczenia francuskie (autorstwa Maia Game i Candyman)Tłumaczenia niemieckie (autorstwa helene912)Tłumaczenia włoskie (przez Marpic)Tłumaczenia na język polski (autorstwa IlkaVelle i Osqar)Tłumaczenia portugalski (autor: ManyWhiTe)Rosyjskie tłumaczenia (autor: AnnieHugss)Hiszpańskie tłumaczenia (autorstwa Panko81 i Dona)Tłumaczenia szwedzkie (autor: Eilienn)Jeśli chcesz przetłumaczyć ten mod, pobierz poniższe ciągi. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami w tłumaczeniu modów.

         UWAGA – mod jest w trakcie aktualizacji. Niektóre tłumaczenia mogą zostać usunięte / dodane. Dlatego nie radzę tłumaczyć tego moda przed wydaniem wersji 3.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy